Sankarea

Sankarea

Chihiro Furuya, zapalony miłośnik zombie od dziecka, marzy o zombie dziewczynie. Jego obsesja przynosi mu korzyść, gdy jego kot Baabu ginie pod kołami samochodu, a Chihiro postanawia przetestować eliksir wskrzeszenia. W trakcie jego eksperymentów spotyka Rea Sanka, bogatą dziewczynę, która często narzeka na swoje uciśnione życie. Po spotkaniu z nią, Chihiro jest przekonany przez Reę do kontynuowania swoich wysiłków w celu ocalenia Baabu. W końcu, dzięki trującym kwiatom hortensji z ogrodu rodzinnego Rei, udaje mu się odnieść sukces.

Jednak Rea, nieświadoma sukcesu eliksiru i pragnąc uciec od ciężarów swojego życia, pije eliksir wskrzeszenia. Chociaż nie ginie, efekty nadal jej doskwierają, a jej śmierć w wyniku wypadku powoduje, że odradza się jako zombie. Z pomocą Chihiro, Rea próbuje dostosować się do swojego nowego - choć nieumarłego - życia.

Dla chłopca pragnącego zombie dziewczyny, ta sytuacja może wydawać się spełnieniem marzeń. Ale w “Sankarea”, życie Chihiro staje się jeszcze dziwniejsze, kiedy musi on radzić sobie z nowymi, dziwnymi pragnieniami Rei oraz nieprzewidywalnymi skutkami jej transformacji.

Sankarea: Undying Love
Санка
Санкареа
さんかれあ
散华礼弥
산카레아

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2012

Kategorie: Azja, dramat, ecchi, fantasy, heteroseksualność, horror, Japonia, kazirodztwo, komedia, kuudere, love polygon, manga, męski bohater, na podstawie mangi, pokojówki, protagonistka, trójkąt miłosny, wieś, współczesne fantasy, ziemia