Satros się przedstawia ^^

Cześć wszystkim, mam na imię Bartek, rocznik '99, otaku od jakichś 4 lat :smiley:
Już kiedyś byłem na forum pod nazwą Bartek23 ale nikt mnie nie pamięta ;-;

Najbardziej lubię anime - komedie i takie serie głównie oglądam :smiley: Moim pierwszym animcem była Gintama. Serii obejrzałem nawet sporo więc jeśli ktoś jest ciekawy to odsyłam do mojej listy na MAL ^^

Ulubione serie to:
-Sword Art Online,

• Fairy Tail,
  • Gintama,
  • Nisekoi,

Hmm, to by było chyba na tyle, jeśli czegoś nie nie napisałem to dajcie znać ^^

Czeeść Bartek, skąd jesteś? :slight_smile: standardowo też zapytam o to, jakiej muzyki słuchasz?
Oczywiście miłego pobytu na forum życzę!

Witam Cię Bartku serdecznie. Ja też się o coś zapytać choć na moje standardowe pytania chyba za młody jesteś xD Lubisz gotować ? Oglądałeś Bleach i Dragon Ball ? Jeżeli tak to co sadzisz o tych anime jeżeli nie to polecam

Cześć, bardzo mi miło powitać cię na tejże stronie, życzę owocnej współpracy.

Cześć :slight_smile: miło mi Cię poznać :stuck_out_tongue:

Hej, hej Bartek :wink:
Trochę kojarzy mi się twój nick :wink:

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/a/e0b2c6/40.png Alison:

Czeeść Bartek, skąd jesteś? :slight_smile: standardowo też zapytam o to, jakiej muzyki słuchasz?
Oczywiście miłego pobytu na forum życzę!

Jestem z okolic Kielc, słucham disco polo (tak, wiem ;-:wink: i openingów anime :smiley:

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/d/858c86/40.png Destroyer:

Witam Cię Bartku serdecznie. Ja też się o coś zapytać choć na moje standardowe pytania chyba za młody jesteś xD Lubisz gotować ? Oglądałeś Bleach i Dragon Ball ? Jeżeli tak to co sadzisz o tych anime jeżeli nie to polecam

Hmm nawet lubię gotować, ale żebym to robię to raz na ruski rok xD Bleacha ani DB nie oglądałem :smiley: Bleacha chyba obejrzę ^^

Witaj ponownie.

Powitać powitać i o zdrowie pytać :smiley:

O, nie pisałem tutaj jeszcze xD Także tego, witam Cię Bartku serdecznie na naszym forum, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej (co w sumie robisz jak widzę xd) i będziesz się tutaj dobrze bawił :slight_smile:

Fajna tu jest atmosfera ^^