Sebil

Imię: Sebastian
Lat: 18
Ulubione anime:

Mushischi, sankarea, steins gate, Shinsekai Yori, elfen lied, (lubię ciężki klimat :P), rainbow, black lagoon
Tak z grubsza to tyle …
Opowieść nudnego życia:
Dawno temu, kiedy staruszek Jjay jeszcze nagrywał i wrzucił film o anime zainteresowałem się tematem. Teraz po dobrych 2 latach oglądania mam trochę na koncie obejrzanych pozycji, przeczytanych mang, a nawet pomagam w ich tłumaczeniu na j. polski. Poza tym uczęszczam do technikum - w kierunku technik elektryk. Dorywczo pracuję w szpitalu. Na forum trafiłem przypadkiem szukając tsa do pogaduszek, ale może trochę tutaj posiedzę… :D

Heeej! Witamy Cię w naszej forumowej rodzince!
Jakiej muzyki słuchasz?

Praktycznie każdy gatunek z rodziny muzyki elektronicznej, od spokojniejszej progressive house (np. TheFatRat - Monday) przez dubstep i pochodne (np. David Poison - Follow Me), aż po najukochańszy trap pokroju np. Skan - The Vision lub DJ Snake Propaganda (w szczególności Remix Jerogo Delyogne).
Moja player lista w skrócie. ;)

Lubisz wędzonki?
Jesteś prawo czy lewo ręczny?

I cześć tak w ogóle :v

Czyta pytanie…
aha.jpg
Mogą być chodź zależy od jakości. Ostatnio jadłem swojską wędzoną suszoną (coś takiego). Twarda jak skała, ale zapach nieziemski :)
Jak by to powiedział pewien europoseł z wąsem - tylko prawica XD

No i cześć… XD

I z racji, że dopiero przeżeram się przez ściany tekstu na forum to pytanie - Jest to forum czysto dyskusyjne, czy wspieracie też jakąś twórczość?

Witam na forum!
Czytasz książki?
Masz ulubione danie z kuchni Japońskiej/ Chińskiej, lub herbatę?
Co sądzisz o zmianach w rządzie?

Oho robi się ciekawie.
Czytać średnio lubię, jednak jeśli książka mnie zaciekawi to i przeczytam. Preferuję bardziej audiobooki, a z racji całkiem niezłej podzielności uwagi często słucham coś przy expieniu lub „pracy” w photoshopie. Aktualnie słucham Astrid Lingren “Bracia Lwie serce”.
Niestety nie jadłem nic oprócz „chińskich zupek”, ale to się chyba nie liczy XD Muszę to naprawić…
Ostatnio wszyscy pierniczą o polityce, a ja mam jedno i niezmienne stanowisko w tej sprawie. Należy wymienić starą elitę na młodą krew, więc nie dla PO, nie dla PiS, nie dla Nowoczesnej.

Hmm… Tak więc kto byłby odpowiedni?

Osobiście głosowałem na kukiz15 i jak na razie nie żałuje. Wciąż wszystkie deklaracje i pomysły zdają się mieć jakiś senes. Chodź i tak w marzeniach jest zmiana ustroju Polski na wzór Amerykański i głosowanie nie na partię, a na konkretną osobę z konkretnymi poglądami, ale… to już gdybanie :V
A ty? Jak uważasz?

Osobiście sądzę że w aktualnych działaniach obecnego rządu nie ma nic złego. A nawet ciekawie jest posłuchać o tych wszystkich tajemniczych “dziurach” budżetowych które stworzyło PO. Uważam że zmiana była potrzebna.

Zmiana, tak jest potrzebna, ale czy na PiS? Moim zdaniem nie. Bardziej mile przyjął bym typowych ekonomistów za sterami kraju. Ponieważ takie sprawy jak umocnienie złotówki, zmniejszenie, a najlepiej zupełna spłata długu narodowego, poszerzenie wolnego rynku, czy umocnienie władzy rządu nad kreacją pieniądza mogą ekonomicznie postawić cały kraj na nogi.

Witam Cię serdecznie w naszej forumowej rodzince, mam nadzieję, że dobrze będziesz się tutaj bawił i miło spędzisz z nami czas. Baw się tu dobrze. Odwiedzaj czat, udzielaj się, a poznasz wiele naprawdę fajnych osób.

Wieże XD na dzień dobry zacząłem debatę o polityce :)

Polityka rzecz ciekawa, niektórzy z nas się nią interesują, z pewnością znajdziesz partnerów do dyskusji.

Cze .

Yo. Baw się dobrze na forum :3

Ayame i wszyscy inni, przypominam o “krótkiej zasadzie panującej w dziale”

http://animes.pl/watek-krotka-zasada-obowiazujaca-w-dziale--834

To jak jest, to fakt, a to jakbyśmy chcieli by było jest zupełnie inną sprawą. Niestety jest to smutna rzeczywistość… I często nie mamy na nią większego wpływu.

Witam Cię serdecznie na forum i ja. Mam nadzieję, że zabawisz u nas na dłużej.
Masz sporego plusa za Steins;Gate i Shinsekai yori - te pierwsze uwielbiam (moja TOP3), drugie też bardzo lubię.
Takie pytanka: lubisz sernik? Widziałeś Mahou Shoujo Madoka Magika? Jak nie, to polecam, mimo dziewczynek ma ten ciężki klimat.
No i masz może konto na MyAnimeList?

Tak, mamy dział z twórczością forumowiczów, jak chcesz, to możesz się pochwalić.

Yo
Witam na forum, gdzieś śmignęła mi tutaj dyskusja o polityce, ale luzik. podyskutować na ten temat też lubię od czasu do czasu (kwestie światopoglądowe, coś o ekonomii, etc)
Ja zapytam tylko o to czy hodujesz jakieś zwierzaki?
Baw się dobrze na forum i udzielaj się w tematach
Pozdrawiam i lecę po kawę