Seirei Tsukai No Kenbu

Kazehaya Kamito został wezwany do szkoły tylko dla dziewczyn. Szkoła nazywa się Areishia Spirit Academy, która uczy szlachetne panienki jak zawiązać kontrakty z potężnymi duchami. Na swojej drodze, na swoje nieszczęście zauważa jedną z uczennic która właśnie akurat bierze kąpiel w jeziorku. Szczęśliwa uczennica nazywa Clair Rouge, i przy okazji posiada ducha o nazwie Scarlet, chociaż jest silnie nastawiona aby zdobyć silniejsze duchy. Kamito przekonuje ją, aby wskazała mu drogę do szkoły, ale zatrzymują się na drodze aby Clair mogła zawrzeć kontrakt z potężnym duchem. Kiedy Kamito wkracza do akcji aby uratować jej życie, cała sytuacja kończy się tym że Kamito zawiązuje pakt z duchem i poniekąd kradnie go z przed nosa Clair. Co gorsza, Kamito ujawnia że potrafi zawiązać pakt z duchem, a przecież facet nie ma prawa tego dokonać! Co może być źródłem jego mocy? Clair w takiej sytuacji nakazuje mu aby stał się jej duchem kontraktowym, czyli poniekąd sługą. Co wyniknie z tego?

Dla nowych, właśnie na podstawie tej mangi właśnie zostało przełożone na anime. Manga ma o wiele lepiej opisaną fabułe ale anime nie odstaje aż tak i całkiem fajnie została odwzorowana jak dla mnie. Więc polecam wam obydwie rzeczy. Manga jak i anime ;] Co do samej mangi to jest typu akcja bo sporo jest walk ale na haremik to głowny bohater tez poświeca czas aby go sobie zrobić, a co tam. Manga bez haremu to nie manga co? :smiley:

Oglądałem anime i w związku z tym mam pytanie (wybaczcie jeśli za spoileruje) ? Chodzi mi tą krwisto-włosą z kotem ? Do zakończenia serii nie było nic wyjaśnione odnośnie jej siostry , w internecie nie ma wzmianki o 2-giej serii , a ja pamiętam że kiedyś oglądałem “takie” anime i było tam wyjaśnienie sprawy z jej siostrą oraz co z tym ma wspólnego jej kot.
Czy to było jakieś inne anime czy z czymś pomyliłem albo o czymś nie wiem?