SejbylART

Hejka Dragons.
Współpraca rozpoczęta warto więc napisać coś o sobie. :D
Jestem Sejbyl pod takim pseudonimem możecie mnie spotkać we wszelkiej maści forach, grach, stronkach i innych formach internetów.
Moim głównym zajęciem, którym zajmuję się w czasie wolnym jest rysowanie. Mój główny fanpage znajduję się obecni na Facebook’u (patrz banery po prawej stronie :3). Działam tam pod pseudonimem SejbylART.

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania lub po prostu chce pogadać. Śmiało piszcie :D
Sława i do usłyszenia :3

Cześć, witaj na forum, mieliśmy okazję wymienić “uściski rąk” na naszym czacie, ale porozmawiać dłużej się nie udało. Powiedz, jakie są Twoje ulubione chińskie bajki, jakie mangi czytasz, czy czytasz jakieś książki i czy lubisz gry komputerowe, jeśli tak to jakie. ;-)

Życzę miłej zabawy na forum ^^

byts takie pytania to raczej w przywitalni xd

No, ale nie ma wątku w przywitalni, a kolega założył wątek tutaj to pytam xD

to trzeba było poprosić ładnie żeby również założył wątek w przywitalni :p

No ale jeśli ktoś podejmuje współpracę, może przywitać się też tu, ale jeśli Domen będzie miał zastrzeżenia to przeniesie ten wątek do działu przywitania i będzie git :)

Akurat tu powinno się zadawać pytania odnośnie współpracy z forum i co ta współpraca wnosi do naszego forum :p
Oraz prace które zostają wykonywane przez twórcę tematu :p

To ja się zapytam : Sejbyl nad czym teraz pracujesz?
I czy ty nie masz czegoś na youtube z rysowaniem?

Mówiłem Kiki, ze zostanie to przeniesione. :P

#notka od moda
Temat przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu
Siemanko wita kamkom
Grywasz może w mmo?

Siemka
Zacznę od początku.
Ulubione chińskie bajki? Pamiętam jeszcze czasy RTL i Dragon Ball’a, Łowcy Dusz, Rycerzy Zodiak :D te serie zawsze pozostaną w mojej pamięci. Jeśli chodzi o coś nowszego, na nowo zacząłem oglądać je od gimnazjum. Najpierw Bleach, który w pewien sposób przypominał mi stare czasy DB. Oprócz tego uwielbiam Fullmetal Alchemist.
Obecnie oglądam One Punch Man’a XD.
Aktualnie czytam Bleach’a na bierząco tydzień w tydzień. Mam kilka tomów tej serii, tak samo kilka tomów FMA.
Jeśli chodzi o książki zacznę trochę od japońskiej strony. Niedawno czytałem pierwszy tom SAO przyjemna lekka lektura na przerwach i w pociągu.
Obecnie jestem w trakcie lektury ‘‘Takeshi: Cień śmierci’’ Kossakowskiej.
Co do gier gram ostatnio bardzo mało, sporadycznie w HOTS.
Moja działąlność na YT jest znikoma, ale posiadam swój kanał. https://www.youtube.com/channel/UCcPmUhFQrERopLevL8_QiBw (może kogoś zaciekawi).

I pozdro, cieszę się z takiego dużego odzewu. :D

Oczywiście się zapoznam z kanałem ^^

Jakbyś chciał kiedyś wspólnie pograć masz mojego battletaga
kamkom21#2930

Napisz czy przypadł do gustu :D

Oczywiście napiszę ^^

Mój tag to Sejbyl#2195 jakby ktoś pytał :D.

Walentynkowy art.
Zapraszam.

Najnowsza akcja na mojej stronie, zapraszam.

Przywitalnia to nie jest miejsce do reklam. Proszę byś założył w twórczości dla forumowiczów własny wątek. Kolejne tego typu posty zostaną usunięte, tym razem upomnienie jedynie słowne. Proszę o dostosowanie się.

EDIT - Z tego co zauważyłem masz już wątek w twórczości. Prośba zatem by nie powielać przedstawiania swojej twórczości. Zapewniam Cię, że pracę w dziale graficznym trafią do zainteresowanych userów.