Shinmai Maou no Keiyakusha

Marzyłeś zawsze o posiadaniu młodszej, pięknej sisotry. Oto Twoje marzenie się spełnia, ale jest malutki szkopuł, Twoja siostra jest władcą demonów a Ty masz ją bronić…

Właśnie zacząłem czytać. Jak na razie jest super :)

Widzę że czytasz to co ci poleciłem ;p manga jest całkiem spoko. Mam nadzieje że fabuła się bedzie rozwijać tak jak teraz i nie zejdzie na złą drogę ^^

Taka malutka informacja. W sezonie zimowym czyli 8.01 wychodzi anime na podstawie tej mangi :)
Mangę już przeczytałem(przynajmniej te rozdziały które są dostępne) ale anime i tak będzie fajnie obejrzeć

@up Na podstawie LN, a nie mangi.

Jeśli chodzi o mnie, to manga i LN są gniotami, odradzam wszystkim.

Co ty gadasz co do mangi jak dla mnie jest fajna, ale LN istnieje?! Muszę poszukać i poczytać!

Manga jest

ZAJEBISTA!!!

Z niecierpliwością czekam na anime, które (mam nadzieję) będziemy tłumaczyć :D

@up

Chyba tylko dla ludzi, którzy nie mieli styczności z prawdziwymi cyckami… Poziom głupoty DxD. Odradzam zdecydowanie.

Macie spoilery ja się tak jaracie… Ps. Główny bohater to

pół-demon.

Moc paktu będzie się poszerzać więc wszystkie kobiety będą mu posłuszne, to było wiadome…

Te cycki większe być nie mogły?

Jak dla mnie manga i tak była super. Ja tam lubię takie klimaty cycki+shounen. Także z ciekawością czekam na amime

Zgadzam się, w prawdzie jeszcze ją czytam, ale jest świetna.

CZEEEEEEEEEEEEEKAJ!!!
Co to on będzie miał jeszcze więcej jakichś ciekawych panienek później?!
Jak na razie jest 17 chapterów a ja widzę jakieś ciekawe zdjęcia!!!
O CO C’MON?! PROSZĘ MIĘ TO WYTŁUMACZYĆ!!!

jestem pod wrażeniem, w końcu coś nowego 11/10 … …( ͡° _ʖ ͡°)

@up

Dobry trolling nie jest zły. Po tych artach z LN jeszcze bardziej odradzam. Totalny gniot dla gimnazjalistów.