Shinobi III 2015

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11822768_1590341567894514_9181723836018330548_n.jpg?oh=6786df6f5b43461fa63446308f57ade6&oe=563B7787

Witajcie w mojej szkole odbędzie konwent, nie jest to nic innego jak mniejszy Baltikon.
Jak zwykle będę tam prowdzić Speed Dating więc zapraszam :)
Ps. to jest konwent i każdy kosztuje, na logikę nikt ci szkoły za free nie da i nie… 25 zł (Nyan to do ciebie)
12 września - 13 września
12 września o 10:00 do 13 września o 14:00
Będą:

PjatkGdansk
PJWST
Brzegi 55, 80-045 Gdańsk
Jak nie wiecie jak dojechać, piszcie

2 fantastyczne dni i jedna niesamowita noc z Kulturą Dalekiego Wschodu! Nowa miejscówka w przyjaznych progach miasta Gdańska. W programie znajdziecie m.in. Konkurs Cosplay, prelekcje, konkursy, pokazy, koncerty, planszówki, konsole, gry muzyczne, wystawcy!!!

Sale: Main Room, Przegadana, Konkursowa, Art Room, Konsol Room, Planszówki, Wystawcy, Ultra Star, Wakou Rockband, Foto Room.

Organizatorami imprezy są:

Stowarzyszenie Edukacji bez Granic - Baltikon, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych i Maginarium.pl

Partnerują nam między innymi:

Wakou Rock Band, REBEL.pl, Tczewski Klub Fantastyki, Waku Waku わくわく, Ultrastar T.A., SugoiSchool

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/1627003547572730/

Gdańsk? ^w^

Yay.

Postaram się być. Gdzieś się trzeba zapisać czy na miejscu ?

2/10 kappa może bd :D

Możliwe, że się pojawię. Do tego czasu powinienem być juz w Polandzie, choć różnie bywa ;-)

Prawdopodobnie ze mną pojedzie mój kumpel Bhaal :)

lista zaktualizowana :)

To speed dating wydaje się ciekawe, nigdy nie byłem na czymś takim więc pewnie z Bhaalem zahaczymy :)

Odświeżam bo mamy trochę nowych userów, może ktoś jeszcze się zapisze?

Którym autobusem/tramem na tę ulicę Brzegi dojadę z Głównego, Wrzeszcza lub Oliwy ?

I jeszcze pytanko, w tym linku http://www.konwenty-poludniowe.pl/konwenty/kalendarz/details/280-shinobi-iii-dni-z-kultura-dalekiego-wschodu jest napisane, że konwent odbywa się w Sopocie, który adres jest prawidłowy ?

Jeśli nic się nie zmieniło, to autobusy typu 262 powinny tam jechać. I te jadące do Pruszcza Gdańskiego z centrum gdańska (i w drugą stronę).

Czyli rozumiem konwent jednak w GDA, a nie Sopocie, jak na tej dziwnej str napisali :). Dzięki Nyan za nr autobusu, ogarnę sobie na mapie i str zkm :)

Tak, Okatawo potwierdził że na PJWSTK.

Ok, dzięki za info w takim razie :)

Jest tak napisane bo pierwotnie miał się tam odbyć ale został przeniesiony z przyczyn technicznych czy czegoś tam ^^
Dojeżdżasz do głównego, wsiadasz w dowolny autobus co jedzie na sandomierską :) i wsio dalej dasz radę autobusy które pamiętam to 256 i 154 na pewno ale tam z 5 ich jeździ :)

Dzięki za info Okatawo :), myślę, że dam radę. Jeśli byś coś wiedział o cenie wejściówki, napisze w temacie jeśli możesz.

Cena biletu 25 zł - do dostania na miejscu.

Atrakcje wstępne:
Sale: Main Room, Przegadana, Konkursowa, Art Room, Konsol Room, Planszówki, Wystawcy, Ultra Star, Wakou Rockband, Foto Roo

Ok, pytanie. Kto poza mną myślał że wstęp jest darmowy? :/

Cholera, będzie trzeba sprawdzić dostępne pieniądze.

Nyan tylko ty tak myślałeś każdy konwent jest płatny nikt za darmo ci szkoły nie da…

Domyślałem się, że coś trzeba będzie zapłacić, to nie komuna :P, ale 25 złotych to nie jest majątek więc nie ma najmniejszego problemu.