Shokugeki no Souma: Ni no Sara

Shokugeki no Souma: Ni no Sara
Ecchi-Szkolne-Shounen
[attachment=346]

Jest to kontynuacja jednego z lepszych letnich anime. Nie mogę się doczekać jako że jest to również jedna z lubianych przeze mnie serii. Mam nadzieje że wyjdzie tak samo dobrze jak w poprzednim lecie :)

Świetne z szybko idącą akcją. Rach ciach, jeden pojedynek, drugi, trzeci itd. Bez zbędnego przedłużania, sama akcja.
I jeszcze te dania, aż się głodny człowiek robi :D

Powiem tak, najlepsze przed wami w kolejnym sezonie :D

Jak dla mnie w porównaniu do 1szej serii jest duży spadek jakości. Może mi się tylko wydaje ale jednak 1sza seria była o wiele przyjemniejsza w odbiorze. Ponad tylko 13 odcinków to też chyba jakieś kpiny są :|.

Fakt, te całe “jesienne wybory” strasznie się dłużą, dopiero jak Souma wpada to się robi ciekawie xd No i ostatnie odcinki też trzymają poziom pierwszego sezonu.

Ewidentnie ten sezon był słabszy od poprzedniego, postawili na 13 odcinków i jakoś chyba im czasu nie starczyło? Tytuł był nudny, nie pokazywał nic ciekawego, na temat potraf to potrafili gadać przez cały odcinek. Same minusy. Dopiero pod koniec zaciekawiły mnie te tak jakby “praktyki”, ale na te to już oczywiście odcinków zabrakło. Negatywnie oceniam ten sezon.

Zdecydowanie gorszy od 1 sezonu, ale również się przy nim całkiem dobrze bawiłem. Choć trochę już mnie nudzą te wszystkie walki. Poza tym, to w końcu jest to szkoła, więc powinni się w niej czegoś uczyć, a jak na razie, to tylko pokazują swoje umiejętności i walczą o przetrwanie w konkursach kulinarnych i obozach. Niby się czegoś uczą w wyniku odbytych walk, ale ma się to nijak do nauki w szkole. Jednak muszę przyznać, że fabuła jest ciekawie poprowadzona i chętnie zobaczyłbym 3 sezon.

9/10

Bardzo fajne anime :)

Ciekawy sezon ale nie było tego efektu WOW jak w pierwszym. Czekam na coś konkretniejszego co nie zmienia faktu, że śmieszne przerywniki są mistrzowskie. Jeśli ktoś szuka czegoś w klimacie rywalizacji, walk, gotowania, nudesów, to anime dla niego.