Siema

Ohayo wszystkim
Imię: Naruto12
Lat: 23
Ulubione anime:

Naruto, Bleach, Highschool DxD, Eureka Seven, Fairy Tail oraz Sword art online.

Ulubiony gatunek muzyczny: Rock, Dubstep
Zainteresowania: Anime , Manga, Japonia

O forum dowiedziałem się z Anime-Odcinki.PL.
Ps.
Jestem tam uploaderem.

siemanko wita kamkom
ulubiona postac z anime?
Jesli korzystasz z tego nicku na anime-odc to sporawo rzeczy ktore uploadowales ogladalem (o ile sie nie myle)
Ew jesli masz jakis talent ktorym chciałbyś sie pochwalić zapraszam do działu z naszą twórczością

Siemson!
W kwestii Twoich ulubionych gatunków muzycznych - jakie są Twoje ulubione zespoły rockowe? :slight_smile:

Witam na forum jam jestem Yankesss!
A jak masz tak na prawde na imie? XD

Heeej mów mi COCO :smiley:
Zapraszamy na czat ^ ^

Moje ulubione zespoły rockowe to Acdc, Iron maiden, Sabaton, Skillet.
Moje prawdziwe imię to Mateusz ale osobiście wole Mati.
Moja ulubiona postać to w brew pozorom nie jest naruto lecz Yo z shaman king.

Yo Mati xD
Lubisz masło?

Panie jak nie jak tak.

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/n/278dde/40.png Naruto120:

Panie jak nie jak tak.

Już Cię lubię xD

Siemanko Mati, witam serdecznie na naszym super forum. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i będziesz się z nami dobrze bawił :3

To może też takie pytanko: skąd jesteś?

Pochodzę i mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju na Śląsku.

Witam serdecznie. Teraz pakiet pytań od łysego :smiley: Chodzisz na siłownie ? Lubisz gotować ? Co powiesz o Dragon Ball ? Jaka jest ulubiona postać z Naruto ? (co prawda było o postaciach ale ogólnie xD )

Idąc po kolei chodzę na siłownie.Bardzo lubię gotować choć mam mało okazji do gotowania. Sądzę że Dragon Ball jest fajnym anime które ma specyficzna fabułę. Moją ulubioną postacią z naruto jest Bee.

Chyba mamy zbyt wiele wspólnego :smiley:

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/d/858c86/40.png Destroyer:

Chyba mamy zbyt wiele wspólnego :smiley:

No widzisz ludzie czasami mają ze sobą dużo wspólnego.