Siema

Cześć,
Jestem Czarek. Mieszkam na północny Mazowszu. Anime oglądam od dzieciaka( nadal nim jestem, obecnie mam 21 lat).

Interesuję się wszystkim co jest warte zainteresowania. Słucham wszystkiego prócz disco polo, nie mam ulubionego gatunku anime oglądam zarówno slice of life jak i yaoi czy hentai( nie uznaję anime horror). Od siebie dorzucę tylko jeszcze link do mala http://myanimelist.net/animelist/Barume

Kyaaaa xD
TAKI DOROSŁY :D
Witam na forum, zapraszam na nasz kolorowy czat i obyś został z nami na dłużej!
Pytania:
1.Lubisz czekoladę?
2.Skąd dowiedziałeś się o forum.
3.Lubisz koty?

Siemq

Lubisz masło?

1. Każdy rodzaj i w każdej ilości.
  2. Jakiś czas temu, na bliżej nieokreślonym czacie.
  3. Koty to sierściuchy( jakąś młodą nekomimi bym nie pogardził)

TYLKO MARGARYNA

Siemanko Barume witam na lepszym forum niż animeon xD. Mam nadzieję, że dobrze będziesz się bawił. :)

Siema, zapraszam do zajrzenia na PBF

Hejcia ^^
Miło Cię poznać :-D zapraszam do udziału w zabawach forumowych - wciąż można się zapisać do mafii; również możesz dołączyć do pbfa.
Interesujesz się wszystkim co jest tego warte? A artystyczny stuff jest wart?
Masz jakieś anime co Ci szczególnie w oko wpadło?

Katanagatari, Himegoto, Index, HxH. Artystycznie jestem upośledzony( dwie lewe ręce i ciężkie pióro), sztuka współczesna do mnie nie przemawia tak samo jak dzieła powstałe w romantyzmie.

Ahhh… Sztuka to nie tylko obrazy, jest sztuka użytkowa, muzyka jest sztuką… Tylko trzeba to zauważyć, podnieść głowę na spacerze zamiast patrzeć na swoje sznurowadła :-D

Teoretycznie wszystko może być sztuką, napisałem tak bo nie mam tej artystycznej smykałki dla mnie coś ma działać, a nie wyglądać. Muzykę lubię bardzo bo można nią zmienić nastrój.

Haha XD sztuka to wszystko XD po rewolucji przemysłowej budynki nie miały żadnych ozdób były czysto użytkowe. A mimo wszystko architektura to sztuka :-P Nie potrzeba smykałki by doceniać lub choćby być świadomym XDD no ale skoro Cię temat raczej nie pociąga to nie będę zanudzać :-D

Jak się na tym znasz to chętnie posłucham. Lubię poszerzać horyzonty szczególnie jak ktoś potrafi zmienić moją opinię na dany temat lub mówi interesująco.

Nie wiem czy mówię interesująco… Ale właśnie “sztuka” we wszystkich swoich znaczeniach niezwykle mnie pociąga XDD nie tylko malowanie, które już dawno porzuciłam ale choćby takie banalne rzeczy jak układanie ciekawe wzory owoców na mojej owsiance XD No i staram się doceniać świat bo matka natura (XDD jak to brzmi) jest największą artystką