Siemaneczko ;D

Witam
Jak się pewnie domyślacie, jestem tu nowy, wiec wypadałoby się przywitać. Mam na imię Krzysztof (czego można się domyśleć z nicku) mam 20 lat, swoją przygodę z anime zacząłem jakieś 6-7 lat na początku gimnazjum zetknąłem sie dosyć przypadkowo z Naruto, lecz w końcu dobrnąłem do momentu aż byłem na bierząco i zacząłem szukać kolejnych i tak wkręciłem się.
W sumie to chyba tyle o mnie będzie, jak coś jeszcze byście chcieli wiedzieć to śmiało.

Mimo że również jestem tutaj nowa, to i tak serdecznie cię witam :)
Jakie jest twoje ulubione anime?
Masz może profil na MAL-u?

Witaj na forum.
Jakie jest twoje ulubione anime ?

DO-BE-REK
Coraz więcej osób sie nam tu zbiera (chwała Domenowi)
Jakieś pytania:
-Czytasz książki ?
-lubisz fantasy ?
-myślisz ze gdyby powstał nowy dodatek do wiedzimina miałby on wpływ na naszą gospodarkę i stosunki z naszymi sąsiadami ?

Witaj na forum! Mam nadzieję, że spędzisz z nami miło czas :slight_smile:

Lubisz smoki?
Skąd nadajesz?

Nabunashi - Miło mi niezmiernie :D
Schizzz - Rownież cię witam
Odpowiem wam jednocześnie, jeżeli chodzi o ulubione to na pewno będzie One Piece, nic mnie tak nie wciągnęło jak wlaśnie przygoda Luffy’ego. Oczywiście jest wiele więcej anime które naprawdę lubię aczkolwiek to jest na pierwszym miejscu. a co MAL-a nie posiadam i nie widzę zbytnio potrzeby aby go zakładać.
KawaiiShinigami- Ciebie również miło jest mi powitać, zdaża mi się czytać książki, aczkolwiek brakuje mi na nie czasu, ale jeżeli czytam to własnie głównie fantasy. Co do ostatniego pytania to jednak uważam ze nie miałoby to aż takiego powiązania ze sobą, ponieważ gry czy książki nie wpływają na takie właśnie aspekty jak gospodarka czy stosunki z innymi krajami, jednak uważam ze Polska byłaby jednak lepiej zauważalna szczególnie przez młodszą grupe odbiorców, którzy są zaznajomieni z grami a szczególnie wiedźmina, i pokazało by to ze Polska ma sporo do powiedzenia w tego typu kwestiach.

Gintoki_Sakata - Siemanko, ja również mam taka nadzieję. Nie mam nic do smoków jednak rowniez nic szczególnego do nich nie czuje. Nadaje z okolic Warszawy.

Kurde znowu pytania :v:
Tak więc
Jakiej muzyki słuchasz?
Skąd nadajesz?
Lubisz boczek?

Witaj serdecznie i baw się z nami dobrze :slight_smile:

Fooze- Witam Cię, słucham raczej wszystkiego, głownie rock i rap (jakbym mial jeden zespół wybrać to 21 pilots), Jestem z okolic Wawy jak wspomniałem wyrzej. boczek jest spoko szczególnie gdy jest ciepły <3

Witam bardzo serdecznie DrChris :slight_smile:
Czy jest jakiś kraj, który chciałbyś odwiedzić ?

Torrez- witaj, Kraje które chciałbym odwiedzic hmm… na pewno Japonie, doliczyłbym jeszcze Tajlandie oraz Meksyk