Siemaneczko!

Imię: Joanna ;(
Lat: Za 3 miechy wyskoczy 16- tka
Ulubione anime: bardzo mało obejrzałam, ale Fairy Tail i SnK (narazie) ;)
Ulubiony gatunek muzyczny: Nie mam, jak mi się coś spodoba to słucham ;]
Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: Od Kiyamy ^^
Zainteresowania: Piłka Nożna (inne sporty też nawet), anime, trochę architektura, rysowanie, i dużo jeszcze…
Lubię dużo spać, myśleć, marzyć, oglądać… :)

Witaj;) oglądałaś tylko dwa animce?:)

Nie :D . Oglądałam jeszcze Guilty Crown, DB Z. Angel Beats, IE, SAO, Log Horizon, Golden Time w trakcie ogl jestem DN i w ferie mam zamiar oglądać Bleach’a ^^

Siemcia Asia :D Muszę coś dopisać, bo każą więc może: Twój ulubiony kolor? Znasz Kijamasza “z reala” czy gdzieś z internetu, że ci nasze zacne forum polecił?

mój ulubiony kolor ? Nie mam ^^ . Kiyame znam z internetu :P

Cześć !
Co to za minka przy Imieniu? Joanna to bardzo ładne imię :D

Najgorsze z możliwych matka mi nadała ^^

Ej nie obrażaj tego imienia bo tak nazywa się moja własna mama :D

Przepraszam ^^ . Ale tylko pisze co myślę :P

Cheers xD
Nie musisz przepraszać
A tak jeszcze pytanko…
Ile śpisz? O czym marzysz? O czym rozmyślasz? :D

To zależy, jak jest sql kładę się spac najpóźniej o 2.00 i śpię te 4h, ale jak mam wolne to tak do 14 mi się zdarza ^^ . Marzę najczęściej o podróżach, kim bym chciała być, co powinnam zrobić ^^. A myślę o wszystkim co się wydarzyło wczoraj, dzisiaj, jutro. Co mam zrobić by się zmienić itp itd ^^ .

Aaaa za spanie bardzo cię już lubię !! bo ja też wielbię sobie spać tak wtulić się w pierzynkę zakopać się podusiami zamknąć powieki i sobie marzyć , hmm czasami sobie myślę że spanie to takie drugie życie bo tak nie patrząc to połowa życia to właśnie spanie , gdzie myślisz rozmyślasz fantazjujesz i co najważniejsze możesz odciąć się od wszystkiego to może dlatego tak uwielbiam spać hmm a najważniejsze że można spać ile się chce i wszędzie to jest jak magia której nie można pokonać ahh ;) . A tak poza tym to Witaj !

O tak spanie to moje drugie ja! :D A potrafisz kontrolować sny, miewasz świadome sny? Bo ja tak ;)

Cześć Asiu, miło poznać :) Wg mnie Joanna to ładne imię, no i nosi je ta nadobna dziewoja: http://static1.wikia.nocookie.net/__cb20130826091251/typemoon/images/0/0f/Joan_Ototsugu_Konoe.png