Siemaneczko )

Hejka
Imię: Dominik
Lat:14 (ciesze się, że nie jestem jedynym młodziakiem na forum)
Ulubione anime:
Zetsuen no Tempest, Psycho Pass, FMA Bro, Bleach
Muzyka: Jestem otwarty na wszystko zreszta po szkole muzycznej (I stopien ale jednak :D ) ale ostatnio Dubstep i Hip hop
Ulubione mangi: Gantz(chociaz koniec kiepski), Welcome to The NHK, Air Gear i oczywiście moje ulubione Sun Ken Rock

Dodam jeszcze, że to moje już 3 forum o tej tematyce i jestem pozytywnie zaskoczony. Świeżaki są “prowadzone za rączke” w dobrym tego słowa znaczeniu, regulamin ma ręce i nogi no i więcej tematycznych postów niż sam offroad :)

Witam na forum ^^
Skąd jesteś?

Hahaha więcej tematycznych postów ? Zobacz sobie czat xD Tam gadamy na każdy temat xD
Ale cóż… Powitać cię pragnę jestem Pharios Shaphire B )
Zainteresowania swoje podaj ;)

Ohoho skupiłem się na mniej istotnych rzeczach a o tym zapomniałem :D
Tak więc w wolnym czasie
-Gram w kosza 4-5 razy w tygodniu
-Chodzę na siłownie 2-3 razy w tygodniu
-Gram w lola 1-2 rundki dziennie
-Gram w osu! … bez opamiętania ale dopiero 3 dzien gram :) mój profil ----->http://osu.ppy.sh/u/4134447
oczywiscie jeszcze wychodze ze znajomymi i gram czasem w inne gry o anime i mandze nie wspominam :D moj MAL ---->http://myanimelist.net/profile/Doomen201

No i jestem z Wrocławia, pozdro dla wszystkich prawilnych mordeczek z 71 xD

Yo,
jestem Sirzechs Lucifer-sama. Zapraszam na czat i zachęcam do aktywnego udzielania się :)

Cześć <3 Podstawowe pytanie od Krula plepsó: Lubisz czekoladę?

Tylko ludzie chorzy psychicznie/potencjalni mordercy nie lubią czekolady :3

Miło poznać Doomen :)

Witaj :) Tu Azazel-sensei ;)
Prawidłowa odpowiedź na pytanie Siostrzyczki :D
Widzę po MALu że nie widziałeś Rosario + Vampire, pytam, dlaczego? ;)

Jeszcze nie miałem okazji … czlowieku najpierw lelounch :D

Witam imiennika!

Mam nadzieję, że miło spędzisz czas na forum.
Skąd dowiedziałeś się o forum?

Witka witeczka Dominiku, witam cię serdecznie na naszym forum :D Nie ma już za bardzo pytań więc może, jaka dywizja w LoLu (jeśli w takowej jesteś)? I jaki nick?

Siemanko wita cb kamkom
Duzo pytan bylo to zadam inne niż każdy android czy ios?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Joł Joł xD
(zadaje standardowe pytanie)
“Lubisz Masło?”

Ok także po kolei :D

O 4um dowiedziałem się przez czysty przypadek, chciałem wpisać w wyszukiwarle “anime forum” bo nie wystarczają mi 2 inne xD a przez pomylke wpisalem “animes forum” bardzo ciesze sie z tej pomylki daje slowo, ze bede aktywny :)

W LoL’a oczywiście, że popylam, śmiej się lub nie ale jestem w braz 3 i mam serie, Riot plz mam 1300 mmr :D

A co do ostatniego pytania to tak, mam aktualnie androida ale w planach na nowy telefon (za 2/3 lata) mam pomysł, żeby sprobowac jakiegos iphone’a :)