Siemaneczko!

Witam.
Mam na imię Mikołaj i mam 14 lat. Ogólnie jestem początkującym programistą i już prawie zaawansowanym grafikiem (w tym tygodniu tablet graficzny :3). Tak właściwie moja przygoda anime zaczęła się jakiś rok temu jak byłem u kolegi. Pokazał on mi FairyTail ,na początku mówiłem ,ale to słabe itd. Jakiś miesiąc później przyjechałem do niego i pokazał mi AMV (chyba wiecie co to) szczerze byłem zachwycony. Pokazał mi jeszcze raz FairyTail jakiś odcinek i tak zaczęła się moja przygoda z anime. Moją ulubioną serią było SAO i dalej jest.
Ale wróćmy do tego ,że programuję ,bo zrobiłem grę na darmowym silniku EclipseOrigins ,a dokładnie “AnimeUniverse-Online”. I mam taką prośbę o wsparcie projektu ,a dokładnie nie przelewaniu pieniędzy tylko dawaniu pomysłów na mapy ,misje ,itemy itd. Pomysły możecie pisać w niżej lub na oficjalnym blogu.
Link: http://animeuniverseonline.wordpress.com/

Jest jeszcze nie skończony blog ,ale zaglądajcie czasami ,bo będą tam screeny z gry i kody do alphy :)
I to chyba tyle.

Witaj! W sumie to kolejny programista zawitał na to forum XD A i mam pytanko czemu Bananowy?

Witaj Mikołaju miło widzieć kolejnego z tego samego wieku :D.Zapraszam na chat, a tak poza tym jaki model tabletu graficznego bo też zamierzam kupić i sam nie wiem jaki.Co do gry z chęcią podsune parę pomysłów.

Cześć! ^^
Mam nadzieję że miło spędzisz z nami czas ^^

Witam Miko, a jaką muzyke lubisz, co? : I

Cześć!
Wreszcie nie jestem najmłodszy (15 lat). Jakbyś czegoś potrzebował, to pisz :)

Witam bardzo serdecznie na forum :)
Kaziek ty nigdy nie byłeś najmłodszy :P Ja bylem przez długi czas a potem była/jest Louise

Kupuję Wacom Bamboo Intuos tak właściwie to już zamówiłem. Jak przyjdzie mam zamiar nagrać recenzję to Ci podeślę Kubson. Yankesss w ucho mi wpada dubstep, drum’n’bass, rock ,techno (czasami) i disco polo. Niektórzy mówią ,że jest słabe itd ,ale dajmy jak rysuje ,gram lub programuje to fajnie posłuchać. Ale jak włączę sobie radio to wszystkiego słucham. Domen bananowy się wziął jak zacząłem grać z kolegą w LeagueOfLegends. Nazwałem się tam BananowyKoksik ,bo jadłem banana XD i byłem troszkę młody. Niedawno jak zostałem adminem na niektórych fp z platformy esportgroup.com zacząłem się podpisywać Bananowy i teraz się tak nazywam na forach.

Ma moje standardowe pytania jesteś za młody ale witam Cię serdecznie na forum :)

Yo Yo!
Lubisz masło?

TroLoL no nie powiem ,bo samo masło nie jest za dobre ,ale z takim świeżo upieczonym chlebkiem kocham.

Destroyer ,ale czemu za młody?

Nie myśl że próbuje cie obrazić wytykajac ci wiek xD W żadnym wypadku, ale moje zwyczajowe pytania to:

1. Chodzisz na siłownię
  2. Technikum czy liceum
  3. Czy lubisz gotować
    może zapytam cie o ulubioną grę, rodzaj muzyki, film i anime. Taki zamiennik :)

Chodziłem na siłownię ,i mam zamiar zacząć znowu ,bo otwarto nową w moim mieście.
Gim.2
Ulubionej gry nie mam ,gotować bardzo lubię ,o muzyce już pisałem ,filmu nie mam chociaż kac Vegas 3 był fajny ,a i strażnicy galaktyki. Anime ulubione SAO i akame ga kill.

Jeżeli w wieku 14 lat chcesz iść na silke to jesteś po prostu z całym szacunkiem głupi… Ale cze lubisz gotować ? To mnie zdziwiłeś :D

Chodziłem ,ale rodzice mi powiedzieli i lekarz ,żebym nie chodzi teraz.

I mieli rację i to bardzo. Najwcześniej gdzieś za dwa lata proponuję się wybrać. Wtedy ci nawet pomogę ;)

Heej. Jestem COCO i miło poznać >.<

Destroyer ,a no widzisz lubię i umiem gotować. Aktualnie co umiem takiego sensownego to chińszczyzna ,pizza ,tortilla ,kotlety mielone i zwykłe z zup to pomidorowa i z pomocą mamy gulaszową.

Damn nigga. Kumaty z ciebie skurwiel :D Tak trzymać. Jeszcze w swoim czasie na silke pójdziesz i będzie szczyt szczęścia xD

No przynajmniej nie umrze z głodu xd