Siemankoo :3

Imię: Michał
Lat: piękne, okrągłe 19.
Ulubione anime:

Hmmm… do tych które zapadły mi gdzieś tam w serce to cała seria DB, Naruto, Neon Genesis Evangelion, Kuroko no Basuke. Jakoś ciężko mi coś przypomnieć sobie co by mi się bardzo jeszcze spodobało. Obecnie oglądam systematycznie HS DxD BorN i na więcej casu nie mam :C

Można jeszcze podpiąć mangi to na pierwszym miejscu bije się Naruto z Berserkiem, gdzie przeważa Berserk.

Ulubiony gatunek muzyczny: Głównie METAL. Czasem dla złagodzenia jakiegoś rocka czy punka lub coś z klasyki.
Zainteresowania: Animcze, koszykówka, elektronika(troszku).

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: od paczki ze starego forum :)

Ulubiona postać z NGE? :D
I od razu najbardziej znienawidzona postać z NGE? :D

Hmm… Ulubiona? Pen-Pen :D a tak serio to Misato Katsuragi i Ikari Gendo chyba mi najbardziej do gustu przypadli.
Najbardziej nie lubiana to będzie raczej aSuka, bo była przemądrzała i gunwo co potrafiła.

Witaj ;)

Cześć :). A jakie książki czytasz najchętniej ? Grasz w jakieś gry komputerowe lub konsolowe ?

A najchętniej czytam fantastykę, czasem liznę jakieś kryminały ale bardzo sporadycznie, częściej manga. Hmm… Na pewno mogę wymienić Sagę Wiedźmina, taaak, to znam na pamięć :P Trylogia Husycka, Horrego Pottera też znam na pamięć :P Kiedyś próbowałem przebrnąć przez sagę “Mroczna wieża” ale chyba za młody na to byłem, tak samo było z Mastertonem :P
Z gier komputrowych to czasem pyknę w lola, regularnie(moi koledzy twierdzą, że nołlajfię) w Strongholg Kingdoms. Grałem też kiedyś dużo w Neverwinter Nights, Wowa, TeS’a(III i IV), Gothic I i II( z dodatkiem) przeszedłem w każdy możliwy sposób. Większość gier jakie mam to strategie ale nie będę ich wypisywał, bo to mało znane tytuły.

A ja cię znam ty moja Mordo. Więc i pytać i witać ponownie cię nie muszę. Niemniej jednak. Miło żeś powrócił :p

Ja Ciebie też Władco Deski :3 Dziękuję za miłe przyjęcie :D

hej stary kumplu,kiedy idziemy na sok!

Z Tobą zawsze :D