Siemka :D

Jestem Hubert, 18 skończę dopiero w listopadzie. Gracz i fan chińskich bajek/mongolskich kolorowanek, mój ulubiony gatunek to komedia i dramat psychologiczny i dobrym romansem bez haremu nie pogardzę. Jestem człowiekiem, który czasami nadużywa sarkazmu. Nudzi mi się w te wakacje, więc postanowiłem poszukać jakiegoś forum i tak tu wylądowałem. Z góry przepraszam za swoją nienawiść do sao, już tak mam :D.
Ulubione anime: Gintama, Code Geass, Death Note, Danshi koukousei no nichijou, Kotoura-san, Kokoro connect, Arakawa under the bridge, wiele pewnie pominąłem ;_;
Ulubiona manga:Tokyo ghoul re:, Berserk, ReLIFE, Belzebub
Ulubiona postać: Furuichi z Belzebuba :D
Ulubiona muzyka: Różnie, ale disco polo rani moje uszy
W co obecnie pogrywam: LoL(chcecie pograć to dodajcie “hubcert” do znajomych), Dark souls 2, civ 5 i heroesy 5/rocket league z znajomymi

Siemano :D Na którym najbardziej się zawiodłeś? Wbijaj na czat ^^

Ostatnio ogromnie się zawiodłem na Berserk 2016 ;_: jak można było tak skrzywdzić dobrą mangę

Cześć, Hubercie.
Obyś dobrze spędził tu czas podczas wakacji, a nawet dłużej. Śmiało się rozgość, udzielaj w tematach, zaglądaj na czat i nie przejmuj ewentualnymi niemiłymi słowami.

Siemanko, ja odrazu zapraszam na czat bo tam najwięcej się dzieje i ogólnie życzę miłego spędzania czasu :D
A jeszcze jedno lubisz słuchać soundtracków? Jeśli tak to z jakiego anime soundtrack Ci siadł?

Najbardziej chyba wpadły mi do ucha ost z guilty crown i mushishi

Masz u mnie plusika za Mushishi. ;)

Nie lubisz SAO? Mam przyjemność poinformować Cię, że Ta strona została stworzona i funkcjonowała jako Fandom SAO, więc wszyscy zarejestrowani przed 2014 to niemal na pewno uwielbiają to anime :d
Nadal chcesz tu być?
Jeśli tak, jak wiele czasu zamierzasz poświęcić na czat? Jak szybko się fochasz?
Co przychodzi ci na myśl, gdy widzisz na ziemi banana bez skórki?

1. Postaram się przetrwać, być może w końcu się dowiem więcej o jakże “rozbudowanej” postaci zwanej kirito :D
  2. Z chęcią poczatuje jeśli najdzie mnie ochota, staram się nie fochać
  3. Przychodzą mi na myśl dwie rzeczy, głodujące dzieci w afryce i ciekawe czy zasada 5s to obejmuje i absolutnie nic innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fakt, że się będziesz starał może nie wystarczyć.
Dlaczego myślisz o dzieciach w afryce? Rozumiem, że wśród otaku powszechna jest loliconia, ale, żeby porównać banana do dildo…

Toż to zmarnowane jedzenie ;_;, nie wziąłem pod uwagę, że to podchwytliwe pytanie mające na celu złamać psychikę “nowego”, cóż loli w sygnaturze i na avatarze wskazuję na nieprzeciętną wiedzę i doświadczenie

Zapomniałeś o tytule, ale niech będzie.

A na avatarze nie jest loli, a cycata Mai z Phantom World’a.

Dajesz, dajesz, potrzebuję jeszcze trzech postów do szóstej rangi, potem dam ci spokój :3

Witam i o zdrowie pytam!

Yo siema, elo i w ogóle
lubisz keczup?
co sądzisz o legalizacji marihuany?

Keczup jest ok, szczególnie lekko ostry. Temat marihuany mnie kompletnie nie interesuje.

Siemnakooooo!
Witam cie serdecznie na forum, w naszej małej rodzince :p

Kilka pytań kontrolnych (jesli juz wyzej na cos odpowiedzialas, to sorki - pytania u mnie sa standardowe wstawiane metodą “kopiuj - wklej” tylko z lekkimi modyfikacjami)
Jak trafiles na animes.pl?
Widziales może serie “No game no Life?”, “Sword Art Online” oraz “Fairy Tail”?
Jesli tak, to co sadzisz o tych seriach?
Czytujesz moze mangi?
Masz jakies ulubione tytuły?
Ulubiony nightcore?
Kawa czy herbata i ile cukru?
Ulubiona pora roku?
Ulubiona potrawa?
I najwazniejsze pytanie!!
Umiesz narysować stożek?

Haha :)

Zapraszam Cię na czat <3 oraz mam nadzieje ze zostaniesz u nas dlugo…