Siemka

Imię: Adrian
Lat: 15
Ulubione anime:
Naruto, Highschool DxD, Darker then Black, Corpse Party Tortured Soul, Another
Ulubiony gatunek muzyki: Rock
Zainteresowania: Anime, moim hobby jest rysowanie mangi i anime.
O forum sam się dowiedziałem. :)

Cześć witam cię Adrianie na forum zapraszam na chat i tsa. Jaka jest twoja ulubiona kapela rockowa ?

Czeeść :> może zadam jedno ze standardowych pytań - jakie są Twoje ulubione postacie z anime? Poza tym, jest szansa na obejrzenie Twoich prac, może masz np. konto na deviantart? :)

Tak można zobaczyć moje prace tu jest link do mojego kanału na Youtube https://www.youtube.com/channel/UCkbFCSrE49KqKD4kmzs8tWQ tylko proszę nie hejtujcie moich prac.:)

Moim ulubionym zespołem rockowym jest Skillet. :)

Moimi ulubionymi postaciami z anime są na 100% :

• Kizami Yuuya- Corpse Party Tortured Soul(najbardziej go lubię)
    -Issei Hyoudou- Highschool DxD
    -Kakashi Hatake- Naruto
    -Mei Misaki- Another

Siema Siema Adrianie xD
Lubisz masło?

Tak lubie masło :) xd xd xd xd

Heeeej,witamy w naszym gronie~~!

Witaj mój imienniku!
W tym samym wieku byłem co ty gdy tu przybyłem. Życzę przyjemnego pobytu ;)

Heeej!
Mów mi COCO i również rysuję :D

• za nagrania na yt :D

Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej~

Siemanko. Witam w naszych niekoniecznie skromnych progach xD Czy Kakashi to jedyna postac z Naruto ktora naprawde lubisz ? I czy czytasz ta mage. Ogladales Steins;Gate ? Jak nie to polecam serdecznie. Chodzisz ja silke ? I czy to ty jestes ta osoba z YT ? Troche duzo ale poradzisz sobie xD

Witam wszystkich. Kakashi to nie jest jedyna postać z naruto którą naprawdę lubię a napisałem tylko jego bo jak bym się rozpisał to by miejsca mi nie starczyło ;) xd. Czytam mange, Steins;Gate nie oglądałem ale mam zamiar obejrzeć. Tak ta osoba na YT to jestem ja xd

Jak Bram Steina nie ogladales to startuj jak najszybciej. Co do naruto to dla mnie Kakashi jest jakis dziwny i im dalej tym mniej go lubie, a najbardziej epicki jest MADARA xD

Madara jest fajny ale bardziej od niego przypadli mi do gustu Itachi, Kakashi, Nagato :)

Itachi to najlepsza postać z naruto ;F

Fakt Itachi jest swietny ale jest zupelnie inny niz Madara. Mowiac epicki mialem na mysli jego walki, potege itp. Itachi jest skryty, tajemniczy a Madara robi wszystko na pelnej. W sumie w Naruto wiekszosc postaci jest swietna xD

No to prawda :) xd

siemanko wita kamkom
pytanko android czy ios?

Witam odp na pytanie Android, a czemu pytasz ?

prosta odpowiedz ciekawosc

Aha xd