Siemka!

cytujac opening noragami, hey kids (powiedzial dzieciak)

mam na imie dominika, ale czesciej uzywam nika bo jest krotsze i brzmi Cool przez duze c. w grudniu skoncze 16 lat, przez co czuje sie tu jak mlody szczyl, bo widzialam juz kilka osob 20+. do tego lubie viney, koty, simsy i angielski. och, i nie uzywam polskich znakow. no, ale przejdzmy teraz do ciekawszej czesci, czyli do animcow ktore pochlonelam (lub nadal chlone);

na pewno moge nazwac sie weteranem w fandomie kuroko no basket, ktore otworzylo mi okno na japonskie produkcje i ktore ogladalam jeszcze na anime odcinki pl. potem poszlo szybko — haikyuu, free, yuri on ice… a potem przerwa bo zaden z moich znajomych nie lubil anime.

ale na ratunek przyszlo mi naruto, ktore pochlonelam w miesiac. zaraz potem obejrzalam kakegurui, noragami i bnha. na chwile obecna sledze rowniez mangi wczesniej wymienionych serii + demon slayer, bungou stray dogs(ktore musze jeszcze skonczyc), given oraz mo dao zu shi(tak, wiem, to podchodzi juz pod manhue i donghue). do tego jestem juz na czwartej czesci jjba.

na liscie do obejrzenia/przeczytania mam juz tylko death note, reszte jjba oraz mob psycho 100, wiec chetnie przyjme kilka rekomendacji!! znalazlam to forum glownie, zeby poznac osoby, ktore lubia te same serie co ja, ale nie pogardze tez czyms nowym. chetnie nawiaze tu nowe znajomosci :smiling_face_with_three_hearts:

jeszcze pozwole sobie wymienic pare absolutnie ukochanych przeze mnie postaci, bo moze to tez powie co nieco o mnie; midorima shintaro, oikawa tooru, iida tenya, yumemite yumemi, kunikida doppo, shinobu kocho, bishamon i kakyoin noriaki powinni wystarczyc.

Hey :smile: Koniecznie mob psycho obejrzyj xD Śmiałem się oglądając, a rzadko mi się zdarza śmiać przy animcach xD Plus za simsy :joy: Z której części Polski jesteś? Na pewno odnajdziesz się na forum. Stare wygi też na pewno się dowiedzą czegoś ciekawego od młodej krwi :joy:

Cześć!
Plus za Kakegurui:D
A Death note musisz KONIECZNIE obejrzeć!
Baw się tu dobrze :)

jestem z malej wsi w malopolsce, troche pod krakowem :grinning: do ogladania moba zbieram sie juz troche czasu, wiec mam nadzieje ze tak jak mowisz sie nie zawiode :grin:

1lajk

Hej! Z wymienionych znam i uwielbiam Kakegurui, a z postaci Yumemi tylko ofc :) Ciężko znaleźć coś podobnego, a przynajmniej ja nie znam, ale mógłbym polecić Shokugeki no Souma. Na pewno się nie zawiedziesz ;) Ma z Kakegurui kilka punktów wspólnych xD

kakegurui to jedna z moich ulubionych serii, a niestety nie spotykam duzo innych fanow :sweat_smile: death note planuje raczej przeczytac, bo chce sie z tym szybko uwinac, a przy ogladaniu zwykle sie rozpraszam :grin:

dziekuje bardzo, na pewno milo uplynie mi tu czas<3

dodane do listy! :grin: niestety kakegurui to dosc specyficzne anime, wiec trudno znalezc inne w podobnym stylu :/

PS. Death Note akurat czytam (postanowiłem zebrać i akurat natknąłem się wreszcie na 1 Tom w komikslandii xD) i myślę, że manga dorównuje anime (albo odwrotnie), jednak poleciłbym obejrzeć, bo soundtrack robi w anime ogromną robotę.

zanotowane :+1:

Mam tak samo jeśli chodzi o Kakegurui :sweat_smile:

a nawet jak juz sie ktos znajdzie, to nie czytal mangi i musze uwazac na spoilery XD

Ja nie czytałam:x Więc uważaj na spoilery XDD

a szkoda, bo w tym przypadku manga > anime. tylko nowe rozdzialy pojawiaja sie co miesiac XD

Hej! :wink: Wiekiem się nie przejmuj, młodsi też tutaj wchodzą :smile:
Również daje plusa za Kakegurui :smile: uwielbiam szaleństwo w tym anime oraz to jakie twarze przy tym robią :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zgadzam się, Mob Psycho 100 było świetne :smile: Coś jak One Punch Man, chyba nawet ten sam autor to jest :thinking:

Death Note’a uważam za pozycję obowiązkową :smile: kiedyś bratu pokazałem jeden odcinek który ogólnie jest negatywnie nastawiony na anime ale nawet jemu się spodobało :wink:

Wystarczy mi fakt, że lubisz Noragami, już cię lubię :joy:
Yato mym bogiem! Haha

W simsiory grasz w 4 część? Jaki jest twój ulubiony dodatek? :open_mouth:

Masz kota? może masz parę kociaków? :3 One są takie słodziaszne!

momentami grafika twarzy w kakegurui dodaje swoisty urok, zgadzam sie :grin:
po tylu wychwalach moba na pewno zabiore sie za niego jak tylko skoncze bsd lub jjba :muscle:

death note jest na mojej liscie juz od wiek wiekow, ale caly czas cos mnie od niego odciaga, wiec moze tym razem uda mi sie go pochlonac w calosci za jednym zamachem :sweat_smile:

1lajk

kocham noragami tak mocno, ale ubolewam nad brakiem trzeciego sezonu, ktory byly swietny, patrzac na to, co dzieje sie teraz a mandze.

czworeczka gora, chociaz zdarzylo mi sie czasem pograc tez w trojke. moim ulubionym dodatkiem jest prawdopodobnie koty i psy albo wampiry :grin:

mam trzy koteczki, dwoch chlopcow i jedna dziewczynke, chociaz chetnie przygarnelabym wiecej :smiling_face_with_three_hearts:

Kuroko no Basket i BnHA i masz plus u mnie :slight_smile:. Siemano i miłego spędzania czasu na forum.

1lajk

Wbijaj na czat !

Tak, też nad tym płacze! Chcę więcej Yato!!! :c

Ja mam mętlik w głowie jak mam wybrać 3 lub 4 :scream: Graficznie wygrywa 4, ale 3 była górą patrząc na poruszanie się simów na świecie :thinking:
Ooo… Szanuję! Kocham dodatek koty i psy! Aczkolwiek cztery pory roku też były mega spoko :smiley:

Oo jak słodko :blush: Ja mam osiem kociaków :3 też chętnie bym przygarnęła więcej!! :smiley: