Sirius

Sirius

"W roku 1930 wampiry niespodziewanie infiltrują Tokio, terroryzując jego nieświadomych mieszkańców. W odpowiedzi na rosnącą liczbę ofiar, władze miasta zatrudniają Jaegers - różnorodną grupę indywidualistów, którzy pod egidą V Shipping Company polują na wampiry na całym świecie. Za dnia noszą skrzynie z instrumentami muzycznymi, by ukryć swoją tożsamość, a nocą bezlitośnie walczą z wampirami.

Główną postacią jest Yuliy, najbardziej utalentowany wojownik Jaegers i jedyny, który przeżył atak wampirów na swoją rodziną. Korzystając z siły zapewnionej przez jego wilcze krew, współpracuje z drużyną, aby pomóc w walce z wampirami w Tokio. Chociaż pomagają policji, Jaegers walczą również z wampirami o mistyczny Arka Siriusa, której siła może zmienić los świata. Yuliy i jego przyjaciele muszą odnaleźć ten artefakt, zanim wampiry wykorzystają go do swoich destrukcyjnych celów."

Avcı Sirius
Sirius der Jäger
Sirius the Jaeger
Tenrou
Tenrou the Jaeger
Tenrou: Sirius the Jaeger
sirius
סיריוס הייגר
天狼 Sirius the Jaeger
天狼〈シリウス〉 Sirius the Jaeger
천랑 Sirius the Jaeger

Typ: TV

Sezon: Lato 2018

Kategorie: akcja, beastman, dramat, dramat akcji, fantasy, gore, historyczne, horror, Japonia, męski bohater, nowy, obsada głównie dla dorosłych, oryginalne, pistolety, potwór, przygoda, spisek, sztuki walki, transformacja zwierząt, wojskowy