[spoilery!] Gintama

Okej, jako że wychodzi nowa seria a fanów Gintamy mamy tutaj sporo to czemu by nie założyć wątku :)

Nowy odcinek to mistrzostwo. Takiego absurdu Gintamy brakowało mi po poprzednim arcu. Zwłaszcza, że pojawia się Madao i Katsura. I szykuje się kartonowa bitwa z sąsiednim gangiem bezdomnych.
Bardzo podoba mi się op i ending w tej serii. Ending jest uroczy, dziewczęcy ale jednak z przytupem. I te sukienki

Mi się też podoba ten dziewczyński ending :XXXX

Niby spoko, że teraz będą ciągnąć te pominięte komediowe arce, ale mimo wszystko wolałbym jakby zachowali konwencje z pierwszych dwóch sezonów i dawali je na zmianę… akcja poszła za daleko do przodu wcześniej i trochę tak se było XD

No ale za Madao mogę im wybaczyć :p

Ten moment gdy myślisz że Madao jest królem, a okazuje się że nawet wśród bezdomnych jest przegrywem xd

Mogą być nawet te poważne arce, ale najbardziej bym się cieszyła z jednej długiej serii zamiast tych 24 odcinków :x

Dla mnie opening świetny! Ending podoba mi się troszeczkę mniej.

Co do odcinka to jest po prostu genialny :D Oczywiście scena z Madao mnie rozwaliła totalnie. Tak samo jak scena, gdzie Gintoki cisnął po Katsurze XD

Jak wczorajszy odcinek?

SPOOOILLLEEEERRR

Trochę dziwne to dla mnie było, że to “musashi” okazał się być ojcem Ikumatsu :VVV

Następny odcinek zapowiada się bombowo, będzie Nobume hyhy :D

Cóż tu wiele pisać. Kolejny świetny odcinek :)

Taaaa dla mnie też to było dziwne… Nawet bardzo :D

Ten odcinek był spoko jak dla mnie :D

Jestem zła na siebie że w poprzednim odcinku już się domyśliłam
Podsumowanie: oglądałam już tyle anime, czemu ja znowu ryczę

To właśnie gintama gdy śmiejesz się i płaczesz jednocześnie

Rzucanie Madao zawsze na propsie :D

Teksty z nowego epa. Są godne zapamiętania. bekowy filler :D

L mógłby się uczyć od Shinsengumi prowadzenia śledztwa.
Dzieci, ten odcinek to przykład tego że nie warto wydawać kasę na dragi skoro mamy to xD Z drugiej strony narkotyki łatwiej wytłumaczyć niż Gintamę o0

Teksty mnie zmiażdżyły… W sumie nie wiem co mam napisać o tym odcinku. Neku, a gdyby tak połączyć dragi i Gintamę? :D

Według mnie odcinki, które zostały wyemitowane do tej pory trzymają naprawdę dobry poziom.

To nazywa się przedawkowanie :P

Też jestem zadowolona z poziomu. Racja, ciężko komentować serię która opiera się na gagach i w sumie trudno byłoby streścić te odcinki w sensowny sposób

Właśnie obejrzałem nowy odcinek i nie wiem co mam o nim napisać XD

Trochę z dupy był.

Imo, troszkę słabszy od poprzednich, ale miał swoje “momenty” jak kwestia Sougo już w siedzibie shinsengumi i ostatnia scena.
Następny odcinek, może być ciekawy :)

Nie wiem jak na MAL ale na A-P sytuacja prezentuje się tak:

No, już siódmy epek wyszedł, więc nadrabiać kto nie zdążył. W tym odcinku niby też nic specjalnie się nie działo, ale za to poprzedni nabrał więcej sensu. Z tym wielkim mieczem czekałam na parodię Bleacha ale Berserk i FF też spoko :P

Nie no, był bardziej bekowy, pośmieszkowali z innych anime i gier, Shinsengumi z kupami na głowie też mnie rozbawili

IMO sądze, że w przyszłym odcinku okaże się, że tak naprawde Sougo nie został opanowany przez Maganagi i będzie scena w rodzaju: Sougo mówiącego, że jest kijowym mieczem i coś z nim zrobi xD

Ten uczuć gdy grupa idolek wydaje się być silniejszym przeciwnikiem niż większość dotychczasowych villanów :v