[spoilery!] Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)

Moze nie tylko ja mam ochotę podyskutować o tym anime? Zastanawialiście sie kiedys co sie stalo z ojcem Erena, kto zmieniał ludzi w tytanów albo jak powstali tytani? No i co u licha robią tytani wmurowani XD

tytani wmurowani? czyżby manga? ciekawi mnie bardzo, ludzie podzielcie sie dobrą nowiną :/

Tytani wmurowani byli już na samym końcu anime :D ale większość ludzi to pominęło

Tytani o mocy takiej jak “kobieta-tytan” zbudowali te mury na swoich ciałach. A ten kościół co czci te mury( a raczej wyżsi kapłani) o tym wiedzą, ale nic na ten temat nie chcą mówić i zamiast tego to wskazują na osobę, która to wie. A tak poza tym topoza Erenem i “kobietą tytan” wśród zwiadowców z ich rocznika(tak jakby) jest też tańczący tytan( czy tam latający), a wysoki i opancerzony tytan ukrywają się też tam(pogmatwane wiem)
I wiele innych rzeczy, więc nie mogę się doczekać 2016 roku.

Czytaliście może mangę?
Dotarłem chyba do 51 rozdziału po polsku i potem ją zlicencjonowali, tam dopiero były kwiatki :)

np. Ymir jest 7-materowym tytanem albo tytan ze zwierzęcym futrem

Mnie to tak btw ciekawi jak Eren został zmieniony w tytana… No i inni też bo wywnioskowałam, że Annie zawdzięczałą to ojcu. Sorki za odkopywanie wątku ale cóż… strasznie lubię to anime i chcę jeszcze

1lajk

Nie doszłem do tego fragmentu, ale zapewne przez ojca. Kiedy był pierwszy atak wysokiego i żelaznego tytana, on wyjeżdzał do wioski, prawdopodobnie tytanów. Dawno temu jak był młodszy od tych wydarzeń, Eren dostał jakiś podejrzany zastrzyk, który miał mu rzekomo pozwolić przetrwać.

To było dawno temu? A ja myslalam ze gdzieś po ucieczce po pierwszym ataku ojciec znalazł Erena jak on spal… Ehh głupiutka ja XD

Zanim spotkali Mikasę prawdopodobnie, bo jej wtedy nie było, a ona się go trzyma jak. rzep do psiego ogona…

Tiaa… Mikasa… Jedna z najbardziej wkurzających mnie postaci w tym anime. Najbardziej lubię Armina i Levyego

Co do Levi’ego, najbardziej wkurzający był ten cały fanserwis

Ja gdzieś słyszałem że tytani

to tak naprawdę prawdziwa forma ludzi

ale ile w tym prawdy to nie wiem :3

Ojciec Erena wstrzyknął mu serum tytana, dzięki czemu Eren po kilku latach zyskał swoją moc tytana.(Uwaga spoiler, czytasz na własną odpowiedzialność) jego ojciec oddał mu również koordynat czyli moc kontroli nad tytanami (dzięki temu w ostatnim odcinku anime 2 sezon Eren kontrolował tytanów). Zadacie pewnie pytanie jak mu go oddał? Gdy wstrzyknął Erenowi serum tytana, zmienił się on (Eren) w tytana bezmyślnego( czyli nie mógł jeszcze zmieniać się znowu w człowieka). Żeby mógł odebrać koordynat od ojca( który również był tytanem) musiał go zjeść. Przed tym jednak oddał mu klucz do piwnicy(jak chcecie mogę dać wam na ten temat spoilery) oraz powiedział mu że go kocha i że robi to dla jego dobra.
Stało się to gdy ojciec Erena spostrzegł że mur Maria upadł.
Po tym zdarzeniu Eren miał tylko przebłyski w snach na ten temat ale nic ni pamiętał, gdyż u niektórych ludzi wstrzyknięcie serum tytana powoduje zanik pamięci.
Jeśli chcecie więcej spojlerów na ten temat to piszcie (obejżałam anime i przeczytałam 21 mang oraz oglądałam spojlery)
Wgl najfajniejszy spojler jest o tym co było w piwnicy