Sport anime

Coś podobnego Haikyuu, Kuroko no basket ?

Nie oglądałem ani tego, ani tego, ale najlepiej zacząć od sportówek od tego samego studia. W tym sezonie wychodzi Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru , które mi się przyjemnie ogląda. A tutaj pozostałe sportówki od Production I.G. https://myanimelist.net/anime.php?q=&type=0&score=0&status=0&p=10&r=0&sm=0&sd=0&sy=0&em=0&ed=0&ey=0&c[]=a&c[]=b&c[]=c&c[]=f&gx=0&genre[]=30

@Argo1234 Jeśli chodzi o sportówki to polecam tego animesiakowicza :D

Obecny. Jeśli chodzi Ci o sportówkę z tego samego studia, to polecam Welcome to the Ballroom. A jeśli po prostu zależy Ci na tym żeby to było dobre sportowe anime to zobacz sobie Yowamushi Pedal, Major, Hajime No Ippo albo np. Eyeshield 21. Do Haikyuu i Kuroko chyba najbardziej podobne będą Eyeshield 21 i Yowamushi, jest dokładnie tak samo jak z Hinatą i Kuroko, mimo że główni bohaterowie nie mają predyspozycji do uprawiania danego sportu(w tym przypadku kolarstwa i footballu amerykański),to i tak stają się jednymi z najlepszych. Natomiast Major i Hajime no Ippo to są po prostu najlepsze sportówki, jakie do tej pory widziałem, więc zdecydowanie warto dać im szansę.

Dzięki