Spóźnione przywitanie :D

Hej :smile: Jako, że faktycznie pominąłem przywitanie prawie dwa miesiące temu to za namową Roty parę słów o mnie naskrobię :joy:
A więc mam na imię Grzesiek, mam 24 lata i całe życie mieszkam w Krakowie. Mdli mnie już ten przepych, nie polecam :joy: Do anime podchodziłem baardzo sceptycznie. Dopiero za małolata moja była dziewczyna zmusiła mnie do oglądnięcia anime. Bodajże to było coś z bogiem z lisimi uszami. Tak mnie to wkręciło, że zacząłem sam po kryjomu oglądać, żeby nie było, że postawiła na swoim :sweat_smile: Moje ulubione anime ever to “Darker than Black”. Ogólnie uwielbiam anime o tematyce kryminalnej. Co do muzyki to kocham pop punk, post hardcore, crabcore, stare rockowe ballady miłosne xD, industrial, wszelakie indie, muzykę klasyczną, metal, a nawet organy kościelne :joy: Moje ulubione zespoły to Falling in Reverse i Escape the Fate. Ulubione jedzonko to pyzy w sosie grzybowym. Nienawidzę śledzia xD Na co dzień jestem policjantem. W wolnym czasie biegam, jeżdżę na moto, ćwiczę. Lubię też niepospolite melodramaty ze szklanką whisky :joy: Ale się rozpisałem :joy: Mam nadzieję zostać na forum jak najdłużej, bo już wyrobiłem sobie zdanie o prawie każdym z Was xD

1lajk

Tak się rozpisałeś, że nie mam żadnych pytań:D Jedyne tylko co mnie ciekawi to jakie zdanie sobie o mnie wyrobiłeś :D
No to ten… baw się tu dobrze czy coś:D

No więc to są tylko moje spekulacje, bo zawsze muszę oceniać ludzi :joy: Jesteś intrygującą osobą moim zdaniem xd Swoje przeszłaś, ale mimo to twardo stąpasz po ziemi. Kochasz zwierzęta. Twoje dziary to mm… Pentagram odbieram jako bunt, naga wiedźma to odniesienie do samej siebie. Może jesteś zadziorna i jak chcesz to potrafisz wbić cierń xd Muzyki słuchasz podobnej do mojej. Taka muzyka to dla mnie pogoń za marzeniem i lepszym jutrem xd Ale także wgląd w przeszłość. Znasz swoją wartość. Jesteś elokwentna, inteligentna. Aurę masz jakbyś nosiła w sobie do czegoś żal xd Noo i jeśli wierzyć zdjęciom to obojętnie bym nie przeszedł :rofl: Boże jestem zbyt powierzchowny xD

1lajk

Nie mnie oceniać:)) Ale miło, że masz o mnie takie zdanie

1lajk

Myślałem, że znacznie dłużej jesteś na forum :smile:

:open_mouth:

Hmm… co Cię zmotywowało by zostać policjantem? :wink:

1lajk

Za dużo gówna jest na tym świecie. Trzeba chociaż małą cegiełkę od siebie dołożyć, żeby było lepiej :smiley:

1lajk