Spy x Family

Spy x Family https://animes.pl/uploads/default/optimized/3X/b/f/bf5f08005472bb3e86fb7deea06df2dc06e79af0_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Spy x Family” to wyrafinowana historia szpiegowska o liniach frontowych wojny i polityce. Główny bohater, znany szpieg “Twilight”, podejmuje niebezpieczne misje, mając nadzieję, że dzięki jego działaniom żadne dziecko nie doświadczy okropieństw wojny. Przyjmując fałszywe nazwisko “Loid Forger”, Twilight przemierza miasto Berlint w poszukiwaniu informacji na temat prominentnego polityka Donovana Desmonda. W ramach swojego planu, Loid decyduje się na stworzenie rodziny - adoptuje sześcioletnią sierotę Anyę i prosi samotną urzędniczkę Yor Briar o udawanie jego żony. Nieoczekiwanie, pomimo początkowych kłamstw, rodzeństwo Forgerów zaczyna odkrywać prawdziwy sens miłości rodzinnej. Każdy z nich ma swoje sekrety - Yor jest zamaskowaną zabójczynią, a Anya posiada zdolność czytania w myślach.

SPY x FAMILY
SPY×FAMILY
SPY×FAMILY: WJ Special Extra Mission!!
SPY×FAMILY間諜家家酒
Spy Family
Spy × Family
SxF
SxF, 스파이 패밀리
sxf
Семья шпиона
سباي إكس فاميلي
سباي فاميلي
سباي فاميلي
スパイファミリー
间谍过家家
스파이 패밀리

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2022

Kategorie: akcja, dramat, epizodyczne, komedia, komedia akcji, mordercy, na podstawie mangi, nagradzane, obsada zespołowa, opieka nad dziećmi, przestępstwo, przyjęcie, rodzina, spisek, szkoła podstawowa, szpiegowanie, współczesne fantasy, zabójca, zabójca na zlecenie, zastraszanie

[Okej nie widzę tematu, ale jak co to usuń pajonk

leci kontynuacja od października soł

SpyxFamily to anime studiów Clover Works oraz Wit oparte na komediowej mandze akcji Tatsuyi Endou. Agent Zmierzch, największy szpieg w Westalis, musi przeniknąć do elitarnej prywatnej szkoły. W tym celu przybiera tożsamość psychiatry Loida Forgera, adoptuje osieroconą dziewczynkę i żeni się z pracownicą ratusza. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak z czegoś sprawy - jego córka, Anya, jest telepatką, a żona, Yor, zabójczynią. Cała trójka uczy się, jak stać się rodziną, pracując jednocześnie nad wypełnianiem misji Zmierzchu i utrzymaniem pokoju na świecie…

Cóż do brejku, dla mnie anime było całkiem sympatyczne z kategorii “nie powinno mi się podobać, a jednak”, ale po dłuższym obcowaniu robi się aktualnie troszkę przewidywalne… mimo wszystko nadal na plus

1 polubienie

Bardzo krwawe to?

Nie specjalnie

Mnie sie tam podobało. Nie jest specjalnie zaskakująca ale jest ŚMISZNA. Relaksująca. No i ma pomysł na siebie. Zarówno anime jak i manga jest spoko. takie 6/10

kiepskei jest ,dragon ball lepszy

To jak porównywać kota do delfina. Niby i jedno i drugie to zwierzę ale jednak delfin nie nadaje się na zwierzę domowe.

może w twoim domu

Nie wiedziałem że mieszkasz w oceanarium.

o boże jak mnie te wszystkie fanarty damianxanya kręcą awawawaw

Trudno to oceniać, skoro jeszcze jest emisja 2 partu pierwszego sezonu, ale 1 part był 8/10.
Ten klimat szpiega jest, ale głównie fabuła opiera się na ukrywaniu tożsamości przez członków tej udawanej rodziny, a przede wszystkim ich życiu prywatnym jak i wspólnym, co jest bardzo zabawne i przyjemnie się ogląda.
Oglądam na bieżąco i bardzo mi się podoba.^^

anime spoko. dowcipne i ciekawe. Manga również. Aż przyjemnie się czeka na dalsze chaptery i odcinki

1 polubienie