Statusy

Jakiś czas temu wprowadziłem statusy, które widoczne są w panelu bocznym oraz na stronie KLIK!

Co o tym sądzicie?

Ja tam jestem za ich zostawieniem. Trochę humor umieją poprawić. Tylko da radę jakoś zwiększyć limit znaków? Do 50 załóżmy.

Jak najbardziej można zwiększyć limit znaków.

To proponuję utworzyć ankietę odnośnie liczby znaków statusu.

Jestem za zwiększeniem liczby znaków i pozostawieniem statusów, zawsze fajny bajerek.

Wydaję mi się, że akurat to nie jest aż tak bardzo istotne teraz. Chciałbym wpierw wiedzieć, czy to ma być na forum.

Moim zdaniem jak najbardziej, takie dodatkowe zabawki zwiększają interakcje między użytkownikami, pod statusami ludzie piszą komenty, znaczy, że je czytają, a skoro czytają, znaczy - przyjęło się.

Tak pasuje to :v zostawić na forum ponieważ przyjęło się i służy do śmieszkowania :v
Oczywiście do takiego zdrowego. Można też w ten sposób zostawić jakąś wiadomość dla forum
gdyby ktoś nie mógł przyjść na nie czy dla ludzi którzy wchodzą na czat w innym czasie.
Oczywiście też wnoszę prośbę o zwiększenie znaków xd tak żeby było 50-80 :v

chciałbym jeszcze dodać że czasem liczba komentarzy która jest ukazana w nawiasie nie jest zgodna z ich rzeczywistą liczbą.
Nie wiem czym może to być spowodowane :v

Statusy są narawde spoko. Zawsze można się czymś podzielić z innymi, lub napisać coś zabawnego. Zostawcie je :)

Co za buraki głosowały za usunięciem statusów? Wrrr…
Też uważam, że to fajna sprawa, jedynym minusem jest ta liczba znaków.

Fajny pomysł z tymi statusami, tylko ilość znaków do przynajmniej 50 by mogła być zwiększona .

Dla mnie statusy to też fajny pomysł. Jednak jakby na forum były w bardziej widocznym miejscu,idealnie!