Steins;Gate 0

Steins;Gate 0 https://animes.pl/uploads/default/optimized/2X/8/89d42938cd394ceeb049b9a33c4c2063ec73a404_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Steins;Gate 0” to anime, w którym ekscentryczny naukowiec Rintarou Okabe, pogrążony w depresji po nieudanej próbie ratowania swojej przyjaciółki Makise Kurisu, rezygnuje ze swojego alter ego i próbuje prowadzić normalne życie studenckie. Jego dni upływają na próbie zapomnienia o przerażających przygodach związanych z podróżami w czasie. Okabe spotyka Maho Hiyajo i profesora Alexisa Leskinena, kolegów Kurisu z uniwersytetu, którzy stworzyli Amadeus - rewolucyjną AI przechowującą wspomnienia i umożliwiającą doskonałą symulację osobowości. Zagrożony powtórzeniem błędów z przeszłości, Okabe musi stawić czoła brutalnej rzeczywistości i konsekwencjom zaburzenia naturalnego biegu czasu.

Steins Gate 0
Steins;Gate Zero
s;g0
sg0
Врата Штейна 0
שטיינס;גייט 0
بوابة;شتاينز 0
シュタインズ・ゲート ゼロ
シュタインズ・ゲート0
命运石之门 0
命运石之门0
命運石之門 0
命運石之門 0
슈타인즈;게이트 0

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2018

Kategorie: alternatywny wszechświat, amnezja, bohater o silnym charakterze, chuunibyou, college, denpa, dramat, dystopijne, geniusz, gore, gra, komedia, kuudere, na podstawie powieści wizualnej, niepełnosprawność, niepokój, regresja wieku, sztuczna inteligencja, tożsamości dysocjacyjne, uciekinier

Na następny rok zapowiedziano nowy sezon Steins;Gate, które przedstawia alternatywne zakończenie.
Według mnie jest na co czekać.

EL PSY CONGROO

Zgadzam się, jest na co czekać. Boje się tylko trochę, że nie będzie tak zajebisty jak pierwsza seria. Poczekamy - zobaczymy.

Chcę sprostować jedną rzecz. Anime rzeczywiście jest zapowiedziane, jednak nie ma nigdzie informacji o tym, że będzie wychodzić w przyszłym roku.

Może nie było informacji ale jednak wychodzi :smiley:

Mega się zawiodłem tą bajką. Oczywiście porównując do pierwszego sezonu.

Mi sie podobal ten sezon mimo ze oczywiscie cliffhangar zostawili ale zabraklo mi tego “o ku*wa” co mialem czesto w pierwszym sezonie

Kiepsko wypadł na tle pierwszego sezonu. Zbyt depresyjne jak dla mnie. Przez większość odcinków chciało mi się płakać, a wolę być wesołym ziomkiem. ^^

Hmm… ale oryginalny Steins;Gate też był mocno depresyjny ?

W porównaniu do 2 był mało depresyjny. :stuck_out_tongue: W 1 miało się to poczucie, że wszystko skończy się dobrze, co w dwojce mnie szybko opuściło. Bałem się obejrzeć do końca, by nie niszczyć sobie dobrych wspomnień po 1 sezonie.

Ja właściwie dopiero parę godzin przegrałem w visual noveli Steins;Gate’a Zero i jeszcze nie znam całej fabuły ale domyślam się że nie będzie szczęśliwego zakończenia tutaj xP
Steins;Gate 1 miał szczęśliwe zakończenie dzięki video clipowi Okarina z przyszłości któremu nie udało się uratować Kurisu (prawdopodobnie jego wydarzenia widzimy w Zero, nie jestem jeszcze 100% pewien ale ma to sens) hmm właściwie Okarin z S;G1 musiał też chociaż raz zawalić uratowanie Kurisu by akcja z Zero miała w ogóle miejsce ? i mógł dostać ten filmik ?
Ja osobiście się ucieszyłem że będę mógł poznać historię tego Okarina mimo że będzie bardziej bolesna ?

Jak skończysz grę to napisz jak wrażenia z fabuły, porównamy z bajką. Depresyjny klimat właśnie był spoko. Za dużo tej wesołości i przesłodzenia.