Streamy dla Animes

To może od razu zrobić zbiór chorych gierek i w nie zagrać xD

Domen, 31 sierpnia czyli dzisiaj to ok propozycja. Ja wieczorem mogę pograć późnym, cały dzień mnie nie będzie, muszę załatwić coś ważnego.

Nie przetestowałem jeszcze wszystkich programów/ustawień, także nie będzie to raczej dziś.

Spoko, najlepiej więc umówić się na jakiś konkretny termin by każdemu pasowało by się potem nie okazało, że połowa osób wgl się nie pojawi.

Dokładnie i takiego planu się trzymajmy. Dobrze by było aby nas jak najwięcej grało ;D

Domen pisz do mnie to ci pomogę już kilka Livów robiłem lub do lukosa pisz :)

Jestem do grania we wszystko co polecicie (poza Diablo)
a do listy można dorzucić lola albo Smita (to drugie jest dużo ciekawsze więc skłaniałbym się do drugiej opcji)

Podbijam. Ja oraz Okaś jako ekipa Youtubero-streamerów zawsze chętni do pomocy.

Ja mogę, zależnie w co ostatecznie chcecie grać.

To kiedy możemy zaczynać ?

Też mogę zagrać, ale nie w diablo III.

Ktoś może chętny na niedzielne popołudnie, wieczór?

Jak by tu czołgi były to bym się dołączył do streamowania :p

Jak bd sobie tutaj to możesz do mnie pisać xD

Ja pewnie będę miała czas :)

ja, a na co? xD

W niedziele wieczór spoko, powinno mi pasować, ale oczywiście to co mówiłem karty przeciw ludzkości.Diablo 3 nawet nie mam. I zgadzam się z Mistrzem, szkoda, że nie ma czołgów :)

Albo wowika XDD choc ja w wowika juz nie gram za wiele…

Byters i Mistrz… A kto nam broni odpalić streama specjalnie ood czołgi i przekazywać fundusze animes?

Jeśli chodzi o to to moge nam kanał zrobić i możemy popykać w czołgi raz w tygodniu w weekendy, jeśli wam pasuje.

Mango, ja się na tym nie znam xD, do niedawna nawet nie wiedziałem co to stream xD. Na razie mogę grać w karty przeciwko ludzkości i ewentualnie w karty Herthstone, chociaż w nie za wiele nie grałem