Summoners War [Adnroid]

Chciałbym wam przedstawić grę na komórki i tablety, w którą dosłownie nerdzę od jakichś trzech miesięcy.
“Podobno” jest to gra pay to win - i rzeczywiście ludzie wydają tu setki dolarów.
Tyle, że jesli przysiąść i pomyśleć nad najlepszymi buildami, to z pomocą osobistego szczęścia(o tym później) łatwo takich przebić.

OKey, no więc zarys fabuły: Jesteś znanym, silnym przywoływaczem, jednocześnie znajomym króla. W nagrodę za swoje czyny dostajesz własną latającą wysepkę i dostęp do areny. Tu zaczynamy grę - nie będę spoilerować fabuły. Ja ukończyłem ją w parę tygodni. No ale gdzie tu reszta moich trzech miesięcy? Fabuła jest dla noobów - dosłownie, po prostu wprowadza w grę. Dalej są dungeony - jak na razie jedynie dwa, z czego jeden służy do dropienia, a drugi do wkurwiania się, że nie jest się w stanie wyżej dojść.

Apkę możecie znaleźć w appstore, jest za darmo, ale polecam mieć wifi przy pobieraniu, bo ma całe 1 gb. No i oczywiście do gry wymagana jest łączność z internetem - jesli macie transfer, to wystarczy jak najwolniejszy - gra ciągnie naprawdę minimalne dane.

Tu mały filmik:

Zaraz napiszę posta w którym wytłumaczę wszelkie szczegóły gry.

Okey, no więc najpierw potworki - jest ich w sumie ponad 700, ale trzeba to podzielić na dwa, gdyż występują zarówno w formie awaken jak i normalnej.
Potworki pozyskujemy na 6 sposobów:
Summoning - przy użyciu zwojów
Fusion - poprzez połączenie wymaganych potworów
Drop - można znaleźć je podczas gry
Rewards - jako nagroda za np codzienne logowanie lub jakiś event.
Shoppin - są dostępne w sklepie
Wishing- poprzez codzienne życzenie (nie rówbcie sobie nadziei, i tak wypadnie 5k… ; . ;)

Potworki dzielą się na “stary” - czyli ile mają gwiazdek przy ich przywołaniu:
1 star - dropi wszędzie, nic nie wart, najłatwiej zdobyć poprzez unknown scrool
2 star - również nic nie warty i też dropi wszędzie. Jedynym wartym coś 2-starem jest Warbear wiatru.
3 star - tego już trudno zdobyć. Niektóre z nich są naprawdę przydatne i silne. Szansa że wyleci z unknown scroola to jakieś 5%
4 star - Dostępny tylko poprzez fuzję, altar of wishes, Hall of heroes(za trudne…) i Mystical scrool(około 10%)
5 star - Altar of wishes, fuzja i Mystical scrool(około 1%)

Zdobycie 5-gwiazdkowego potwora na niskim lvlu graniczy z cudem, le jest możliwe. W tym przypadku, dominujecie.

Awaken - zwiększa podstawowe statystyki potwora i często daje mu dodatkową umiejętność. Materiały potrzebne do awakeningu można zdobyć tylko w określone dni tygodnia w “Cairos Dungeon”.
Evolving - sztuczne sprowadzenie naszego potworka do wyższej gwiazdki. Zwiększa to jego statystyki.

Potworki lvlują poprzez walki i poświęcenie innych potworów.

Drop:
Drop dzieli się na:
Manastone - nagroda za pokonanie przeciwników
Energię - dodatkowa energia na więcej “przygód”
Crystals - płatna waluta, którą mozna jednak z rzadka zdobyć na różne sposoby
Awakening materials
Runes - niemal tak ważne jak same potwory - mogą nawet podwoić statystyki naszych podwładnych
Specials - różne…

friends:
Poprzez dodawanie innych graczy do listy znajomych, możemy co 24 godziny użyć jednego z ich potworków w czasie naszej walki.

Guild:
Walki gildii pozwalają na zdobycie specjalnych punktów, pozwalających na kupienie świetnych przedmiotów.

Gra oczywiście oferuje o wiele więcej, ale nie chcę mi się już pisać ;3

Jeżeli zdecydujesz się zagrać na azjatyckim serwerze (jest tylko global i asia), napisz tu swój nick, dodam cię do znajomych, dzięki czemu będziesz miał zacznie ułatwiony start - moim repem jest Camilla, która jest w stanie wysolować niemal wszystko - poza ostatnimi smokami i ostatnim golemem…

Osoby które zarejestrują się w najbliższym czasie dstaną potwora specjalnego - fairy queen - unikatowy potwór, którego nie mozna będzie już więcej zdobyć.
Btw, ZAWSZE jest jakiś event.
Pytania?

Dlaczego azjatycki serwer? ._.

Bo tam gra jest najbardziej popularna, a poza tym fajnie jest se z japońcami o anime gadać :D

Spoojnie, wszyscy piszą po angielsku.

Ach już się bałem, to biore.

Sorry Egil… Gram już od dłuższego czasu. Na serwerze bodaj Europejskim, ale wciąż…

Obrazisz się jak dodam kilka poprawek?
Manastone jest główną walutą w grze. Płaci się nią za wszystko, generuje się ją w przystosowanych do tego generatorach na naszej wyspie.
Podobnie jest też z Cristalsami.
Specjalkami są Summoning Stones pozwalające przyzywać przy zużyciu 50 takich randomowego z 16 losowo wybranych potworków.
W Cairos Dungeon można dostać także coś w rodzaju Sekretnego Dungeona która ma w sobie masowe ilości potwora którego wejściówkę weźmiemy.
Serwer Europejski też nie jest zły D:
Jak ktoś miss clikcnie na Europejski to dajcie nazwy ;) Moim repem jest Fire Mystical Witch 3*(na tą chwilę) bez Awakenowania

Wybacz Phaś już na azjatycki poszłem xd

Phar, czemu witch? Słaba jest…

Jak mogłeś zostać na eu? Było przecie 150 crystalsów za przejście na azje :3

A co do żródełek many, to nie dają nic jeśli nie pośwęcisz wpierw fortuny glorii, żeby je olepszyć…

jeśli twoim repem jest 3* to nie możesz grać długo… tydzień?

Ja po 3 miesiącach mam camille 6*(naturalna 5*), kilka 5*(ewoulowanych) i od dwóch tygodni zbieram elementy potrzebne na ifrita - za niecałe dwa tygodnie będę go mieć.

Wiem że Witch jest słaba… Ale raczej nie dałbym Wind Vagabonda bądź Water Fairy(zbyt częste…) Egil… Jakbym kiedy dorwał coś bodaj porządnego to dam ci znać i ocenisz :D Choć warto też jednak napisać na tamtejszym czacie gdyż się znają na tym :D

Elucia słaba?!
Ja ją nadal mam i jest to mój drugi najlepszy potworek - po camilii.

Nie mówię że jest słaba… Tylko zbyt mainstreamowa. A ja odbiegam od czegoś takiego ;)

A co ty. nikt jej nie używa, a mystical witch znajdziesz niemal u każdego - szczególnie water witch.

Który masz lvl/ile grasz/masz już fusion hexa?

Na AZJATACH. NA Euro jest więcej Elucii… Moja dziewczyna ma Elucię na Repie. Cholernie dobra.

A reszta mojego pytania?

Poźniej się pojawiło D:
Mam 16 lvl. Fusion dopiero na 17 wchodzi. Gram… Dajmy że od dwóch miechów.

Jak po dwóch miesiącach możesz miec tylko 3* na repie i 16 lvl? ; . ;

Niewiele grałem bo zbierałem manę… A 3* na repie gdyż RNG mnie NIENAWIDZI…

Dude, polecam ci zrobić nowe konto na asii. Many się nie zbiera - bijesz golemy i sprzedajesz runy. za jednego ci idzie tyle co 5 godzin czekania na stawy.

Pierdzielę… Mojej ukochanej nie zostawię :|
A co runków to zbieram jak popierdzielony by potem powtórki sprzedawać. A na golemy się nie rzucam jeszcze. Póki co to Awakeny cisnę. I staram się dostać do Guild Wars xD