Summoners War [Adnroid]

A co do crystalsów - nie wydawaj przy 75 tylko czekaj na 750 i premium packa kup

Nie wydaję. Czekam na 1k bo chcę kupić te budynki do expienia.

Nie opłaca się na fabule, tam nie idzie nic, a golemy są słabe. Używaj znajomków, pospam na czacie, że chcesz jakichś 40 lvl w znajomkach.

nie warto budynków kupować. Są całkowicie nieopłacalne. Wydaj kryształy na premium packa

A ja zwe się Nekrinius!

Wysłałem zaproszenie. Postaraj sie odblokować dungeon i dojdź na golemach tak daleko jak mozesz, albo na smokach. To pewnie bedzie z 3cie piętro albo mniej. i dopiero tam camilli uzyj.

Bo dopiero po 24h możesz znów użyć, a ona jest w stanie solować b9 :3

.____.

A to czy mi się wydaje czy w każdej chwili i tak można zmienić serwa? XD

dunno

Bo wchodze profil klikam na nazwe serwa czy asian i tam widze coś ze można zmienić serwa ale czy to za opłatą czy coś to nie wiem

Nie wiem… sprawdź, ja nie chcę tracić nic, a ty nie masz co do stracenia :p

Jakby kto źle kliknął. Phari0 ;)

Jestem bardziej zachęcającą opcją :3

Phar, może da się ciebie przenieść, yan coś odkrywa :p

Btw, yan, nabij 17 jak najszybciej i paczaj co potrzebne do sukkuba(mogę ci podać) bo na początek byłby na cb najlepszy

Ej. Daj te namiary na Sukkuba D:

I nie Egil. Zostanę na Euro. Ponieważ powody podałem wcześniej.

Wszystko musisz awaken’nąć i doprowadzić na 4*:

• harpu wiatru (normalny summoning scrool lub nawet w sklepie możesz spotkać)
  • harpy wody (dostępna w sd(secret dungeon) który możesz znaleźc chyba w środy… Nie pomyl harpy z harpu!)
  • salamander ognia (też sd, dostępne dzisiaj)
  • beast hunter ognia (dostępny tylko scroolami)

Była mi potrzebna do ifrita, więc ją mam i nie mając ABSOLUTNIE ŻADNEJ RUNY, będąc na 33 lvl’u bije z podstawowego 1-2k

Poprawka. Wiedźma ma już 4* xD

Nadal słaba :3

Wiem~~ :3

Przez te 9 miesięcy weszło wiele updatów, ilość potworów wybiła jakiś 1000. Pojawił się world boss i rift of worlds.

Może ktoś ma ochotę zagrać?

CZY KTOŚ W TO JESZCZE GRA? Poważnie pytam! Bo chętnie się zmierzę na live arenie, czy coś ;>
Ile nerwów mi ta gra napsuła i wciąż to robi. Bo nic mi nie chce dropić :( Moją jedyną perełką jest Jager, ale jest tak bezużyteczny, że nie wiem co innego mogę z nim robić oprócz chwalenia się nim XD Brak mi za to Lushena, Chloe, Chasun, czyli takiego must have, które znacznie by mi grę ułatwiło ;_; Za to mam Oriona, Tyriona i Orochiego (król dotsów <3).