SuperBanan Kanał

Fajnie to wygląda. Zasubskrybowałam i myślę, że będę przeglądać filmiki regularnie.

Tez dalam suba XD Tak jak Lili mówi ciekawie sie ogląda… W sumie tematy o jakich za wiele nie myślałam wiec mila okazja by nieco poszerzyć… Powiedzmy no… Wiedze XD

Witajcie tutaj dawno nic nie wrzucałem :D
macie dwa odcinki jak możecie to dajcie łapkę po filmem, i komentarz z wrażeniami z filmu nawet tymi złymi. Poprawię się wtedy :D

Jak zwykle fajne filmiki ;) Oby tak dalej! :D

Byłoby ciekawie, gdyby ludzie zostali bardziej cyborgowi XD Chociaż filmiki najbardziej i tak cenię za to poczucie humoru XDD

Nagrywasz filmy na poziomie Okaś, przyjemnie się je ogląda :)

Jak patrzę na tą gestykulację, przypomina mi się moja przyjaciółka. Raz mi prawie oko wydłubała machając tak grabiami XDD

Witajcie, cześć z was może wie i nie wie ale założyłem drugi kanał gdzie tematyką odbiega od pierwszego kanału.
Jest to seria w której pokazuje ciekawe przedmioty geekowskie znalezione w sieci, z nietypową narracją :)

Zapraszam na nowy film na moim kanale :D

Dawno nie wrzucałem na forum nowego odcinka :)
Dla nowych subójcie mnie i oglądajcie a komentarze pod filmem mile widziane (zwiększa to mój zasięg) :D

Jakim cudem udało Ci się zachęcić Topową Dychę? :D

Akurat jedną z rzeczy jakie trzeba Okasiowi przyznać to to, że ma świetne znajomości. Czekam na filmik z Arhn.eu albo Krzysztofem Gonciarzem :)

Czekam na filmik z sexmasterką, poruszyliby tematykę bananową :P

Komentujcie, udostępniajcie dalej itp :D

Aaa… Więc super banan to ty o.O jestem w szoku XD
Unsub! (Żarcik…)

dokładnie