Supernatural

Opis:
Akcja serialu zaczyna się ponad dwadzieścia lat temu, gdy spokój pewnej szczęśliwej, amerykańskiej rodziny z Kansas zostaje zdruzgotany. Szczęśliwa żona i matka dwóch synów niespodziewanie ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, a świadek niesamowitego zdarzenia, jej mąż John, w panice ucieka wraz ze swoimi dziećmi – Deanem i Samem – z płonącego domu. John postanawia zgłębić sprawę śmierci żony na własną rękę, szukając odpowiedzi w zjawiskach paranormalnych i poznając innych podobnych jemu, żądnych zemsty ludzi.

Ogólnie fajnie się ogląda serial najlepsze są pierwsze 3 sezony, ale mimo to inne też się da oglądać.
Polecam ludziom którzy lubią seriale o potworach i innych takich :v

Jestem na 6-tym sezonie, pierwsze pięć sezonów było rewelacyjne i dramatyczne, niestety od 6-tego sezonu poziom spadł, choć nadal przyjemnie się ogląda.

Azazel 4ever

Ja prawie już kończę 7 sezon :v Da się oglądać fajnie dalej chociaż demony już nie są takie jak w poprzednich sezonach :v

W wolnym czasie nadrobię. Bez Azazela i Lucka to już nie to samo niestety

Ja przestałem oglądać rok temu, więc do nadrobienia mam 10. i 11. sezon. Ogólnie to jest jeden z moich ulubionych seriali, podoba mi się sam jego motyw. Rzeczywiście pierwsze sezony wydają się być lepsze, lecz w następnych można spotkać wiele ciekawych informacji dotyczących różnych mitologii. Pewnie jak będę miał czas i do niego wrócę, to nadrobię to wszystko bardzo szybko.

Oglądam od prawie dwóch lat, siedziałem i gapiłem się w ekran godzinami przy tych maratonach. Nie żałuję tych straconych godzin życia :) Powoli zabieram się za 10 sezon.

Podziękowałam po 9 (chyba) sezonie. Nawet nie pamiętam dokładnie, bo już dość miałam tej opery mydlanej. Najgorsze jest to, że oni ciągle to produkują i nie zamierzają przestać. Totalna porażka, bo serial zapowiadał się fantastycznie. I taki był, ale właśnie do pewnego momentu. Potem postacie zaczęły się psuć. I umierać (RIP Bobby, na zawsze w moim serduszku ). Mam nadzieję, że ten sezon będzie już ostatnim. Chociaż i tak go pewnie nie obejrzę.

Obejrzałem 5 sezonów. Ostatni odc 5 sezonu moim zdaniem byłby nie najgorszym zakończeniem całej serii.
Warto obejrzeć resztę, czy poziom rzeczywiście tak spadł że szkoda czasu?

Faktem jest, że poziom serii jest nie równy, ale nie uważam, że to strata czasu. Pierwsze sezony były ekstra, a potem to tylko bajka dla wytrwałych .

Ja chyba na ósmym sezonie skończyłem gdzieś bo coraz nudniejszy był serial.
Znaczy się pewnie niektóre odcinki będą jeszcze fajne ala poziom i tak spada.

Ja 7-mego sezonu nie skończyłem, ale zamierzam :D

Już nie pamiętam co było w 7 sezonie XD

Coś na L, i nie jest to Lawliet xd

Czyżby to był ten sezon, gdzie żarciki z Dicka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sorry, ale starość mnie chyba dopadła, bo ciężko idzie mi przypominanie sobie tego sezonu. XD Coś mi dzwoni, ale nie wiem, który to telefon

Lewiatany, te nieśmiertelne gunwa, które irytowały. No i Dick xD

RIP Bobby i te sprawy

…i duch z butelki sake?

Ta, to jest to .