Sword Art Online II - Odcinek 2 - Lodowy snajper

Witajcie, prezentuję Wam nasz FastSub!
Tłumaczyli:
@“Nikorin”
@“Aoi”
@“Domen”

W komentarzach możecie podzielić się opinią na temat samych napisów!
Jeśli chcecie pogadać na temat treści odcinka zapraszam tutaj! - KLIK

[vid]http://vk.com/video_ext.php?oid=201041148&id=169373401&hash=5f64bd12e41d685e&sd[/vid]

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10477443_660436380703743_480767064195205091_n.jpg

Coś o broni Sinon i broni w świecie GGO:3

Tłumaczenie by @“Nikorin” :

GunGale Online
Znana także jako GGO. W tym świecie rządzonym przez pistolety i stal, gracze dążą do bycia najlepszymi strzelcami. Ponieważ możliwe jest PKowanie, są tutaj nie tylko wrogie potwory, ale także gracze, którzy celują w wygrywającego gracza. Jeśli chodzi o bronie, które pojawiają się w GGO, to jest duża różnica w używaniu broni z ostrą amunicją i broni optycznej. Najbardziej popularną teorią jest, że broń z ostrą amunicją jest skuteczna przeciwko graczom, a broń optyczna przeciwko potworom. Są też inne cechy, które bardzo się między nimi różnią. W porównaniu do broni optycznej, które mają wygenerowane nazwy i wyglądy, pistolety z ostrą amunicją, są bronią, która istniała na prawdę w realnym świecie. Dlatego większość graczy GGO to maniacy broni.
Dodatkowo, GGO jest jedynym VRMMO w Japonii z profesjonalistami. Gracze z wyższym poziomem mogą zdobyć dużo pieniędzy online dzięki systemowi rekompensaty waluty z gry na prawdziwą. Mogą zarabiać na swoje utrzymanie tak długo, jak będą osiągali wysokie wyniki w GGO. Jesto to powód, dla którego gracze GGO poświęcają tej grze tak dużo pasji i czasu.

PCM Hecate II
Długość 1380mm, ciężar 13.8kg. Używa amunicji kalibru 50 (średnica 12.7*99mm).
W prawdziwym świecie należy do kategorii przestrzeliwania rzeczy, a jej głównym celem jest strzelanie przez pojazdy i budynki (Z powodu jej wielkiej mocy, strzelanie do ludzi jest zabronione). Tak zwana Hecate jest boginią, która rządzi podziemiami w greckiej mitologii.

W GGO Hecate II jest jedną z tylko 10 Snajperek Anty-Ekwipunkowych, które nie mogą zostać znalezione w sklepie. Jest także najrzadszym typem broni wykopaliskowej, która nie może zostać kupiona w sklepie. Cena wymiany na walutę jest wysoka, obecnie wynosi 20 milionów kredytów (odpowiednik 200 tysięcy jenów).

oglądam i nie wyłapałam kilku błędów, sorki ;___;

Nom ja też zauważyłem ale i tak jest o wiele lepszy poziom niż ostatnio.

Następnym razem będzie jeszcze lepiej XD

Wgl… to zamiast cholera pisałam kurczę, bo nie wiedziałam, że mogę cholera ;___;

Eeee tam, jeszcze nie obejrzałem ale i tak pewnie jest jak zwykle…

… zwykle zaje*iście :D

Dodaję tłumaczenie.