Sygnatura od określonej ilości postów.

Nie wiem czy jest taka opcja w MyBB, ale polecam włączyć, choćby od 5 postów. Po co? Już pojawiają się nam użytkownicy z 0 ilością postów którzy mają w sygnaturach reklamy. Niech admin spojrzy na maile jak są z “dupy” to wiadomo, że spam się zaczyna, ja na swoich forach z silnikiem SMF walczyłem z tym troche, ale wystarczy pare zabezpieczeń uruchomić i jest ok. Polecam sygnature od kilku postów, captacha przy zakładaniu nowych wątków jeśli użytkownik nie ma określonej ilości postów, no i oczywiście captacha, pytania itd. przy rejestracji ale takie już po cześci są.

Kyaha! Bardzo pyszny pomysł!
Ogólnie byłoby też dobrze gdyby można zwiększyć wymiary dotychczasowych sygnatur :>
Bo te takie chibi mini wersje chociaż miłe to lepsze byłyby urocze!
Takie mniej więcej może 500x100 ? (´∀`):heart:

Sygnatury mogą być szersze, byle nie dłuższe, czyli w sumie tak jak chcesz ;)

Co do reklam to wiem sam to zauważyłem i szczerze zaczyna mnie to drażnić. Ale to działka Domena. Co do sygnatur nie jestem przekonany wcześniej gdy ludzie mogli mieć większe sygny robili je na max wielkości i przez to forum zaczęło wczytywac się o wiele wolniej. Dlatego dla mnie sygny które macie obecnie są wystarczające. Poza tym to nie jest wystawa obrazków tylko forum. S

Oh dzięki za zwrócenie mojej uwagi na ten temat. Od teraz sygnaturę można dodawać od 10 postów.

jaoi, tak długo się wczytywało ze względu na gify, nie wielkość sygnatur

To nie wina wielkości sygnatur a właśnie tak jak już wcześniej zostało powiedziane gifów :3
“Poza tym to nie jest wystawa obrazków tylko forum.”
To w takim razie poco nam avki? przecież to nie jest wystawa obrazków~ Rajciu, to to samo co sygnatura. Tyle, że tam możesz zamieścić więcej! :>