Szukam Anime na Netflix konieczne od 13+

Szukam anime na Netflixie od 13 + ;-;

Zależy od tematyki, która Cię interesuje. Ja np. na Netflixie oglądałam Tokyo Ghoul, Violet Evergarden, Baki czy Black Lagoon. Jest tam też Samurai 7 oraz Death Note z tego co kojarzę.

Znaczy ogladałam na Netflixie death notę bardzo mi się podobało, i chce coś w stylu tego anime.

W takim razie Great Pretender to może być dobra opcja, również Durarara jest warta uwagi, ale ja znalazłam tylko 2 część na Netflixie niestety :confused:

Spoko naprawdę dziękuję !

1 polubienie

Od siebie mogę polecić Erased lub Devilman: Crybaby ale to drugie jest bardziej +21.

Erased, oglądodałam devilman cry baby nie ogladałam ale dzięki.

Jeśli oglądałeś Naruto lub HxH to polecam Yu Yu Hakusho
Z opcji typu komedia Saiki K. jest imo najlepsza i gorąco polecam
Great Pretender anime które stara się nie być anime
Your lie in arpil jeśli masz smutne życie albo lubisz dramaty (polecam jedno z lepszych rzeczy które mnie spotkało w życiu)
fullmetal alchemist brotherhood ogólnie jak tego nie oglądałeś to pierdol to wszystko co napisałem u góry i weź się za to
Anohana tu znowu jak masz smutne życie
3-gatsu no lion i to jest istna perełka emocjonalna serio pierwszy sezon jest dobry ale kur… drugi niszczy wszystko imo top 5 anime wszechczasów moim zdaniem oczywiście
mogę jeszcze polecić jojo toradora durarara angel beats o I VIOLET EVERGAREN to też jest mocne
Jeśli dotrwałeś do tego momentu to dziękuje za wysłuchanie mojej opini oraz przypominam ze wyszstko co napisałem jest mocno subiektywne

1 polubienie

Oj to mam już co oglądać.

1 polubienie