Szukam fajnej gry na PS2

Jak w temacie - szukam fajnej gry na PS2, bo kończę właśnie przechodzić Tales of the Abyss ^.^
Nie grałam jakoś specjalnie dużo na tej konsoli więc jest pewnie milion ciekawych tytułów, w które nie grałam.

A to czego polecać mi nie musicie to:
Persona 4 (grałam, ale nie do końca XD zostało mi naprawdę niewiele ;__;)
Final Fantasy X (weźcie… zacięła mi się płyta przy tych ostatnich bossach… =.=)
Tales of the Abyss (bo teraz kończę ofc)
Kingdom Hearts 2
Odin Sphere (kiedyś zacznę od nowa, bo gra jest bardzo… DŁUGA, grałam jak byłam chora i … to najpiękniejsza gra w jaką w życiu grałam, z najgenialniejszą fabułą i po prostu WOW, jednocześnie tak strasznie długa, monotonna i dość ciężka, że momentami prawie zasypiałam)

Jak widać szukam jrpgów, tylko w to w sumie gram (oprócz Kingdoma, bo to w sumie bardziej emm… przygodówka) ^.^ żadne FPSy, zręcznościówki itp.

Może być gra turowa, może być nawet turowa aż do bólu, ja lubię takie gry, w które mogę grać sobie powoli i np. jeść w trakcie. Ja wgl. lubię spokojne gry.
Powinna mieć dużo, dużo sekretów, ukrytych itemków itp. Uwielbiam np. przeszukiwać szafki w Talesach i szukać tego języka “Al Bhed” w Finalu. Lubię też podrasowywać EQ, zmieniać staty i skille itp.

MUSI mieć ciekawą fabułę. Chociaż to chyba nie problem - większość jrpgów taką ma.

Czekam na propozycje, bo nie mam w co grać, a “Ar Tonelico” za chiny wypalić nie mogę, nie wiem co jest nie tak.

Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3 jak dla mnie najlepsza gra na PS2.

Ale to jakaś bijatyka jeeest XD Nie lubię bijatyk - całą grę się wciska randomowe przyciski i tyle.

Shin Megami Tensei: Digital Devil Saga 2
Star Ocean: Till the End of Time
Kingdom Hearts II
FF XI-XII

O, o, o! Dziękuję :3
To Star Ocean mnie zaintrygowało, muszę w to zagrać! Nawet nigdy o tym nie słyszałam <3
W Kingdoma grałam, a za Finale muszę się w końcu zabrać, ale boję się, że znowu się będą cięły… te filmiki tam mają przesadzoną jakość XD Widziałam niedawno po 20zł sztuka je na tablicy więc może się skuszę.

Kageno do twojej wypowiedzi dodaję DDS 1 :D

Jak już to mogę polecić FF XII ale wymaga od cholery cierpliwości =.=

Skoro grałaś w Persone 4 to czemu nie zagrać w 3? Ma fajniejszy, mroczniejszy klimat… Jedynym minusem jest brak 100% kontroli nad drużyną [Wspominam masowe Marin Karin Mitsuru dla ogarniętych]

Plus minus gra która widnieje na moim avatarze. Shin Megami Tensei III Nocturne ;)

Niko ja ci osobiście z Digital Devil Saga polecam najpierw w 1 zagrać, bo pomimo tego że nie będziesz ogarniać co się wokół ciebie dzieje. To jeszcze w jedynce masz jak na talerzu najlepsze buildy pod postacie :D I masz możliwość nauczenia się w co pakować, a w co nie. A także jeśli lubisz wyzwania, save z ukończonej jedynki da ci możliwość odblokowania poziomu Hard w dwójce [Gram na Hardzie first-play przez rzut monetą x D] W dwójce jest to trochę bardziej pogmatwane bo można się bardzo łatwo zagubić. Generalnie mógłbym tutaj wypisać mnóstwo rzeczy i nawiązać CHOLERNIE DŁUGĄ dyskusję, ale nie sądzę byś chciała tego w tym wątku xD

O nie zauważyłam, że mi tutaj tyle napisaliście <3 yayayay :3

hmm… Persona 3 - nawet o niej nie myślałam :3 4ka jest mroczna czasami (ta muzyka przy zabójstwach i innych mrocznych wydarzeniach AHHHHH: https://www.youtube.com/watch?v=LRVVm6jRiR4&index=18&list=PL616C409141684A9E ), ale ogólnie jest dość kolorowa i można się ostro pośmiać XD 3jka jest bardzo-bardzo mroczna? :3 I też trzeba tak strasznie na dni uważać? bo w 4kę z tutorialem musiałam grać lololol…

Bardzo mroczny klimat ma. Dni też musisz pilnować, choć już nie tak mocno jak w 4. Oczywiste Social Linki się przydają i to bardzo xD
Zresztą 4 jest mroczna tylko na początku, przy morderstwach i przy bossach xD
Trojka jest istnym wcieleniem mroku :D

Szkoła do której chodzi protagonista jest gniazdem Cieni(Shadows) i w trakcie Dark Hour(Czas między 24.00 a 0.00 które odczuwają tylko wybrane osoby) Szkoła zamienia się w… WIELKĄ WIEŻĘ o nazwie Tartarus xD

Brzmi ciekawie, nawet bardzo :3 :3 Mozna wyrywać laski? XD

Można! Tylko już ostrożniej bo reagują jak nie skończysz social linka i zaczniesz z drugą maniaczyć xD To nie czwórka. Jest dużo trudniej xD

Ahahaha a ja w 4ce miałam 2 laski i z tą pielęgniarką kręciłam jeszcze XD
Miałam Yukiko i tą co tak zakupy lubiła robić…

W 4 możesz bez przeszkód zarywać do wszyskich lasek. Możesz chodzić ze wszystkimi naraz.
W 3 jest ciężej, bo jak nie skończysz Social Linka, to będzie o tyle zabawnie. Że Social Link złapie. Freeza albo się zniszczy całkowicie xD

Ta z zakupami to Rise :D

Awrrrr… XD To nie jest zabawnee XD
Zerkne na tą trójkę może po tym Abyssie… wgl. myślałam, że grę już kończę, a gdzieś w połowie dopiero jestem ahahaha XD

xD Masz ci los. Ja też miałem kończyć Abyssa xD Ale zająłem się DDS2 i jakoś nie chce mi się do emulatora wracać xD

Kończ, kończ… na czym jesteś? XD

Żebym ja to teraz… Chyba na tej posiadłości co Luke’a znaleźli.

Ojejuśku, to na samym początku dalej XD

Zająłem się DDS’em 2 no! Jak skończę to może skończę Talesa… Tylko muszę od nowa system walki przyswoić…

to 5 sekund… XD krzyżyk krzyżyk krzyżyk kwadrat i tak w kółko XD XD XD