szukam gry

Jako że mój router się zepsuł a mi się potwornie nudzi gdyż internetu na moim lapku brak chcę was prosić o polecenie mi jakiejś ciekawej, najlepiej fabularnej i z możliwe ładną grafiką, gry na komputer, która nie wymagałaby dostępu do internetu. (mam 3Gb RAMu)

Fable: Zapomniane Opowieści :3

Starej edycji pewnie już nie można dostać tylko odświeżoną ale internety robią swoje XD

A dokładniej jakiś bardziej sprecyzowany gatunek gry? :D

#TroLoL ja grałam w niewiele gier szczerze mówiąc XD zwracam dużo uwagi na grafikę i muzykę a co do reszty… uwielbiam World of Warcraft jeśli coś to wam powie XD

Pewnie grałaś, ale pograj w Warcarfta 3(kampania podstawki lepsza). Może grafika nie jest boska ale czego wymagać od tak starej gry. Cut scenki są zrobione przyzwoicie i fabuła nie ssie jak w większości strategii. Przechodziłem już X razy i dalej fajna :D

Dzięki ^^ nie wiesz czasem skąd można pobrać?

Zielonego pojęcia nie mam gdzie w3 można pobrać poszukaj w guglu on na pewno wie :D

Wooo… nawet nie wiedziałam, że istniej taki typ gry .

Warcrafta 3 i frozen throne i fable zapomniane opowieści
Warcraft 3 nie wiem czy ci się spodoba, ale kochanie wszystko to na torentach ściągniesz :)

Ściągnij Utorrent
i jest wiele stron z torrentami ale ja osobiście korzystam z tej zawsze, jak chcesz moge polecić jeszcze wiele gier. http://torrenty.pl/

Oooo…np BlackandWhite 1 i 2 chociaż bardziej 2.

hehe na linuxie programy działają… ciekawie… Mam nadzieję, że tata dziś naprawi router bo inaczej zostanie mi chomik T^T

No ale jak…ściągasz utorent z dobre programy i coś i odpalasz a potem po prostu ściągasz gry T.T

a utorent to nie jest przypadkiem program? na tym czymś @#$$%#@ nic się nie da zainstalować

To jakbyś chciała zainstalować gre która jest programem? T.T

Ściągnę ją z tego niefajnego komputera z linuxem, skopiuję na mojego pendrivea i wrzucę na swojego lapka

Mhm…dawno nie ściągałem gier z nie torentów…

Może to coś da, możesz chyba rozszerzenia na przeglądarce instalować, co?

Hmm… dzięki… Mam jednak nadzieję, ze router wróci do bezprzewodowego życia T^T mówiłam Ci o zdaniu tatuisa mojego ukochango na temat torntów szczególnie na jego kompie T^T

Ale to jest rozszerzenie na przeglądarke nawet się nie skapnie jak ściągniesz i usuniesz!

Gothic.