Szukam mocnego anime

Siema szukam jakiegoś dobrego anime, które będzie miało w sobie dużo brutalnej akcji, duzo dramatu, oraz zemsty.

Berserk pasuje jak nic, ale pewnie akurat to widziales xd

1 polubienie

Vinland Saga pasuje idealnie, 91 days też (choć według mnie nie tak dobre) i z mało znanych tytułów bardzo polecam Baccano. Ze staroci polecam z kolei Black Lagoon i Hellsing (choć dramatu to tam raczej nie ma, poprostu rozwalanka).

1 polubienie

angels of dead a jeśli echi tooo higschool dxd ale musisz mieć 18 + (ale warto bo fabuła)

1 polubienie

High school dxd juz obczaiłem.

Sansha Sanyou wygląda dość niepozornie, ale jak zobaczysz to się przekonasz

1 polubienie

Higurashi cała seria, Elfen leid ogólnie mocne z zemstą to temat rzeka oczywiscie Berserk króluje zwłaszcza stara seria z lat 90 przed animacją komputerową. Również mocne ale nie ma za bardzo zemsty raczej zazdrość można pokusić się o Mirai Nikki .

1 polubienie

Mirai nikki obejrzałem, jendak main bohater to byla dla mnie pomyłka, anime z lat 90 jest lepsze tych wychodzacych w takim mniemaniu powoli sie utwierdzam. Berserker z lat 90 to zbyt idealne anime jak dla mnie, to anime jest wyznacznikem wedlug mnie mroku.

Obczaje

Thx

Lubie anime gdzie jest mrok ale anime high school dxd jest spoko ale mimo tego ze nie oglądam za czesto anime echi chyba ze ma dobra fabule i jest zabawne.

Another - Historia skupia się na chłopaku o imieniu Kōichi Sakakibara, który przenosząc się do gimnazjum północnego w Yomiyamie spotyka Mei Misaki, której wydaje się nikt nie zauważać. Wkrótce odkrywa, że na jego klasie ciąży klątwa, której ofiary giną przypadkową i bezsensowną śmiercią.

więc jeśli takie anime lubisz to oczywiście najbardziej polecam!

1 polubienie

Jaak sie krew leje spoko

jest krew więc myśle że będzie spokoo

napoczątku nie jest krwiste ale potem jesttt

Goblin Slayer. W gruncie rzeczy w tym anime jest nie wiele po za zemstą, ale trzeba powiedzieć że wygląda to dość satysfakcjonująco.

1 polubienie

Tylko mam nadzieję, że w tym anime nie będzie scen gdzie bohater staje bezużyteczny, bo to w oczy kuje

Obejrzałem końcówka trochę mnie niesmacznyła, bohater po prostu stał i patrzyl jak inni się zabijają, a jak na niego ktoś się rzucił to praktycznie się nie bronił tylko stał, dla mnie takie sceny są bardzo kujące , ale fajne anime.

Eh… Przykro mi czasem tak jest. nie trafiłam idealnie niestety…

Wiesz tak na dobrą sprawę to mało jest anime z krwawą i okrutną zemstą. W końcu jest to dość kontrowersyjne.