Szukam stronki lub innego portalu na którym mogę zobaczyć sseitokai yakuindomo s2 e13

Nie umiem znaleźć strony (portalu) gdzie chcę zobaczyć 13e 2s seitokai yakuindomo z polskim subingiem (napisami)

Dominik, trochę pracy cię czeka, jednakże wyjaśnię ci jak obejrzeć upragniony przez Ciebie odcinek.
Po 1 pobierz VLC, program najczęściej używany do otwierania filmów, a także do wklejania w nie napisów w locie(jako fan pobierania terabajtów anime w najlepszej jakości polecam).
2. Pobierasz polskie napisy z animesub, zjedź sobie w dół i poszukaj ep 13, a następnie wybierasz wersję z SYNCHRO:[HorribleSubs] od użytkownika ~Slander~ http://animesub.info/szukaj.php?szukane=seitokai%20yakuindomo%20&pTitle=org&pSortuj=t_ang&od=1
3.Pobierasz odcinek, używając któregoś z torrentów(ja używam BitTorrent) a następnie wchodzisz w: https://nyaa.si/view/1233551 Klikasz “Magnet”, wyskoczy ci lista z odcinkami, wybierasz folder do którego chcesz zapisać(najlepiej do tego w którym masz napisy, albo napisy przenieś do foldera z odcinkami). I odznaczasz po prawej stronie niepotrzebne odcinki.


Napisy które masz pobrane musisz wyodrębnić, wystarczy że prawym przyciskiem myszy dasz “wyodrębnij” pliki, i masz już plik ass, plik z napisami.
Gdy wszystko masz już pobrane, a VLC zainstalowane, odpalasz odcinek przez VLC, następnie zatrzymujesz, na spokojnie klikasz sobie prawym przyciskiem myszy w VLC w dowolnym miejscu wyświetlanego animu i wybierasz Napisy, oraz dodaj plik z napisami. Tak to ma wyglądać
Wybierasz w folderze w którym masz wyodrębniony plik ass z napiskami…i musisz jeszcze ustawić opóźnienie napisków, ponieważ wersja od Horrible jest martwa. Tak więc gdy już masz wgrane napisy i normalnie wciśniesz sobie play, pewnie zauważysz że napisy nie kleją się z dźwiękiem i obrazem, kliknij kilka razy literę H, aż pojawi ci się cyfra 600ms opóźnienia.

voilà

1 polubienie