Tales of Zestiria the X


Tales of Zestiria the X
Fantasy

[attachment=354]​​​​​​​
http://www.zs2.lubartow.pl/liceum/images/stories/jd/losyabs/ikony/ozdobnik.gif​​​​​​​
Sorey to przeciętny chłopak który dorastał wśród “serafinów” są to istoty duchowe nie widoczne dla ludzi. Lecz Sorey wierzy w to że kiedyś “serfaini” byli widoczni dla wszystkich ludzi. Największym marzeniem naszego protagonisty jest to aby ludzie i “serafini” mogli żyć razem. Pewnego dnia przez ciąg dziwnych sytuacji Sorey wyciągnął święty miecz który był wbity w kamień dzięki czemu został “pasterzem”. Niedługo po tych wydarzeniach wraz ze swoimi towarzyszami wyruszył w podróż.
http://www.zs2.lubartow.pl/liceum/images/stories/jd/losyabs/ikony/ozdobnik.gif​​​​​​​


http://www.zs2.lubartow.pl/liceum/images/stories/jd/losyabs/ikony/ozdobnik.gif​​​​​​​
Bajka idealnie trafia w moje gusta co sprawia że oczekuje jej z niecierpliwością mam nadzieje że będzie ona tak samo dobra jak wskazują na to moje przeczucia które to niestety dosyć często się mylą.
http://www.zs2.lubartow.pl/liceum/images/stories/jd/losyabs/ikony/ozdobnik.gif​​​​​​​

Powiem tak anime mnie nie zawiodło już po pierwszym odcinku jestem strasznie podjarany. Co więcej anime nie dość że nie zawiodło moich wymagań to jeszcze je przerosło. Pozostaje kurczowo trzymać się nadziei że nikt tego nie spierdzieli. Reasumując kreska na plus,rozwój fabuły na plus,fantasy na plus. Pozostaje wyczekiwać następnych odcinków ^^

A ANIMACJA? JAK NA MOJE TO PO PROSTU FANTAZJA <3

O mój boże! Ta animacja :OOO Polecam zobaczyć pierwszy odcinek przynajmniej dla niej. Mi odjęło mowę, a szczena mi opadła.

Myślałem, że sobie żartujecie pisząc o tej świetnej animacji. Oglądam, oglądam, no i nastała walka. I rzeczywiście animacja jest świetna. Mam nadzieję, że taka pozostanie, bo jak wiadomo to był odcinek 0., więc być może wyłożyli połowę funduszy na jeden odcinek, a potem bieda, jak to w wielu animcach bywa.

Na razie cieszę się,że zacząłem oglądać. Miałem tego nie robić, ale dobrze, że sprawdziłem ten tytuł. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. A przynajmniej niech kreska/animcja/OST pozostaną tak dobre jak były w 1. odcinku.

Cześć :)

Czy można gdzieś obejrzeć “odcinek 0” z polskimi napisami? :)

Oczywiście :) https://drive.google.com/file/d/0BylKOxJktt8TUEhIMTZfQzliOU0/view

a dalej polecam na animezonie oglądać

Kreska i animacja po obejrzeniu samej zapowiedzi wyrywa z butów, więc nawet jeśli fabuła będzie średnia to i tak pewnie obejrzę całość ;)

Animacje po prostu wow, nie spodziewałem się czegoś takiego. Naprawdę nie spodziewałem się czegoś takiego, mam nadzieję, że taki poziom utrzyma się do końca. :o

Czy są już gdzieś dostępne nowe odcinki z polskimi napisami? :D

Póki co jeszcze nie ma. Jak wyjdzie to walne tu link

O tu dokładnie -------> https://drive.google.com/file/d/0BylKOxJktt8TNmY4X3l2Qi1pRXM/view <------

Napisy będą najpewniej jutro rano bądź dziś późno w nocy.

//sprawdzoneinfo

Kurczę, to poczekam na napisy skoro będą :D

Grafikę anime ma bardzo dobrą. I w zasadzie to dla niej je zobaczyłem. Soundtrack też był całkiem niezły tak samo jak postacie. Jednakże fabuła to jak dla mnie totalne dno. Bieganie za smokiem… ratowanie świata… Widziałem tego pełno w anime, bajkach i grach i nie przeszkadza mi ten motyw, jednak tutaj jest on wybitnie nudno przedstawiony. Jedyny wątek, który mi się podobał, to rozkminy Sorey’a na temat oczekiwań świata wobec niego. Reasumując- grafika ładna, fabuła słaba.