Tenebris Flamma

1.Imię/Nazwisko/Pseudonim: Tenebris Flamma aka “Płomienny Cesarz” /“Czarny Płomień”

2.Rasa:Feniks Królewski
[ol]
[li]Płeć: Mężczyzna[/li][li]Wiek: 34 terhany (około 23 tyś. lat)[/li][/ol]
5.(mam dać opis rasy?)
[ol]
[li]Wygląd postaci:(nie mogłem znaleść odpowiedniego avka więc opisuje)[/li]Tenebris mierzy koło 195, przez jego twarz kiedyś pewnie piękną przechodzi długa blizna, jego oczy wyglądają jak dwa małe wiecznie płonące ogniska a z ust nie schodzi kpiący uśmieszek. Włosy jego(co niezwykłe u tej rasy) są czarne jak agat, tylko jeden z kosmyków ma barwę krwistoczerwoną. mimo tego że jest szczupły z jego ciała bije siła a on sam wydaję się być pewnym siebie w każdym momencie. Zawsze ubiera się w długie szaty w kolorze złota,czerni i czerwieni a przez jego plecy przewieszone są na krzyż dwa miecze.
PS. Waży coś koło 90 KG
[/ol]
7.Historia: Tenebris urodził się w Dynastii cesarskiej jako drugi syn uwczesnego władcy, po śmierci brata (zginął w tajemniczych okolicznościach) został następcą tronu. W owych czasach Imperium zajmowało olbrzymi teren, a jej poziom kulturalny i naukowy stał na o wiele wyższym poziomie niż każde z dzisiejszych królestw. Jako następca tronu zaczął naukę w Prywatnej akademii dla feniksów czystej krwi. Od małego pociągała go szermierka i przejawiał do niej olbrzymi talent. Rozwijał się też wtedy aktywnie w wielu innych aspektach takich jak inżynieria, sztuka czy Filozofia. W połowie swoich studiów w skarbcu ojca odkrył jeden z Tytanicznych mieczy “Tarcze mroku”. Do tej pory żadnemu stworzeniu nie udało się okiełznać jego mocy, dopiero Tenebris nieznanym sposobem zapanował nad tym mieczem, jednak nie obyło się to bez skutków ubocznych. Jego włosy do tej pory w całości Krwistoczerwone zmieniły kolor na czerń zostawiając tylko jeden z Kosmyków na czole w naturalnym stanie. Z tego okresu pochodzi jeden z jego przydomków- “Czarny Płomień”. Niestety przyszłemu władcy nigdy nie było dane ukończyć akademii ani objąć władzę. 4 Terhany przed końcem jego nauki imperium zostało zdradziecko zaatakowane. Większość Armii Cesarskiej było porozrzucane po całym obszarze Państwa. Jednak najbardziej brzemienne w skutkach okazało się że przeciwnik wynalazł sposób pozbawienia życia Feniksa. Przeciwnik wykorzystując element zaskoczenia jak i to że Phoenix nie byli przystosowani do obrony w krótkim czasie wyrżnął 75% społeczeństwa, a swoją mroczną magią zdestabilizował kontynent powodując jego zapadnięcie (przy okazji Mroczny władca unicestwił olbrzymią część swojej armii). W okresie “wielkiego smutku” Ten nauczył się czym jest porażka i śmierć najbliższych, dzięki poświęceniu gwardzistów jego ojca udało mu się na czas wymknąć z pułapki z kilkoma towarzyszami. Po ojcu został mu tylko jego miecz i 2 Sygnety Magazynujące manę otoczenia (wykorzystanie tych sygnetów powoduję zmagazynowanie many martwych stworzeń czy roślin-w tym roślinu po użyciu obumierają). Przez wiele dekad zbierali porozrzucanych po całym świecie Feniksów. 3 stulecia później zdzieśiatkowany i wyczerpany lud, był świadkiem koronacji Tenebrisa na Cesarza Imperium. Jednak mimo spokoju jaki nastał w tamtych czasach, myśli młodego władcy biegały wyłącznie wokół zemsty. Zgromadził on wszystkie swoje siły i uderzył na wroga w jego legowisku. Niestety Kampania okazała się zupełną klęską a sam Ten został wtedy raniony w twarz, Mroczny władca w odwecie najechał i spustoszył ziemię zajmowane przez resztki rasy Feniks,pozbawiając ją do końca znaczenia. Po tej wojnie zwanej " wojną krwi" ocalał niecały tysiąc feniksów. Ten załamał się po tym wydarzeniu i na wiele stuleci zagłębił się w studia nad starożytną magią. Po kilku stuleciach opuścił swoją rezydencje, pozostawiając tylko zgliszcza… Nikt nie wiedział dokąd się udał… nikt z wyjątkiem Boga Nekriniusa
T
8.Umiejętności:
Łzy Feniksa- jego łzy są w stanie uleczyć większość ran.
Zdolność regeneracji-Tak jak każdy feniks, Ten ma olbrzymią zdolność do regeneracji
Znajomość fechtunku
Płomienna Zbroja- Ten potrafi stworzyć swoją zbroje z skrystalizowanej energii (ogień)
Postać Feniksa Stwórcy- używanie tej naturalnej postaci feniksów obecnie wiąże się z olbrzymimi kosztami many więc jest cholernie trudno dostępna
Zwiększony czas reakcji-Reaguje znacznie szybciej niż większość znanych przedstawicieli innych ras

Słaba odporność na magie Wody
Ich słabym punktem są ostrza “Mgły”
na wszystkie jego umiejętności istnieje limit czasowy (od 2 godzin w przypadku zbroi po 1 min w przypadku Feniks stwórcy)

9.Ekwipunek:
-Dwa tytaniczne miecze:
*Pierwszym Mieczem jest “Tarcza Mroku” (lewa ręka) miecz Tytana Pheynixa Wygnanego. “Płomienny” był pierwszą Istotą której udało okiełznać się destruktywną siłę miecza (złośliwy twierdzą ze sam był tak zepsuty że miecz nie mógł mu nic zrobić). Umiejętnością tej broni jest zmiana postaci na tarcze i tymczasowa Absorpcja wszystkich Obrażeń.
*Drugim mieczem jest “brzask” Skarb jego rodu, miecz ten początkowo należał do Protoplasty tej rasy. Miecz ten posiada niezwykły dar- jeżeli wola posiadacza jest wystarczająco potężna potrafi on przyjąć postać olbrzymiego ognistego Bata.
-mieszek z drobnymi przedmiotami takimi jak- talia kart, kości do gry czy własne sztućce
-róg na wino/wode o pojemności 2 l
[ol]
[li]Magia: Tenebris jak każdy Feniks doskonale opanował wszystkie aspekty magii Ognia, nauczył się go kontrolować (kierować i nadawać formy wedle uznania) nadawać mu własną wole (tj potrafił na pewien czas z ognia uformować kilka stworów a ci wykonywali podstawowe polecenia. Tak jak każdy feniks nie potrzebował materiału do stworzenia ognia i potrafił zskrzesać go w każdych warunkach. Potrafi ciskać płomiennymi kulami, otaczać siebie (lub kogo chcę ) płomienną tarczą lub spopielać przedmioty na odległość.Badając tą dziedzinę zyskał też kontrole nad mniej oczywistymi aspektami tego żywiołu: może zabierać ten składnik z otoczenia obniżajac temperaturę otoczenia. Poświęcił się tez długotrwałym studiom nad Geocją- jednak przyniosło mu to średnie rezultaty. udało mu się przyzywać tylko poślednie demony więc rzadko wykorzystuję tą umiejętność. jest też jedynym znanym w Historii tej rasy feniksem który opanował Strefę mrocznej Magii, potrafi rzucać wysokopoziomowe klątwy i pozbawiać materię całkowicie światła, opanował doskonale tworzenie iluzji i pochłanienie przedmiotów przez mrok.[/li][li]Religia: Wiara w Nieskończonego- Boga jego przodków. Żarliwa wiara Daję Tenebrisowi pewność że zawsze istnieje siła wyzsza która będzie nad nim czuwała. Modlitwy także przyśpieszają jego regenerację many.[/li][/ol]

http://animes.pl/wątek-Rasy?page=2 tu masz rasy jak chcesz jakąś stworzyć lub użyć gotowej, rase masz po prostu wpisać.

Jak wpiszesz rase to moge powiedziec że Akcept jak na razie, jak chcesz będziesz mógł siew tedy zabierać do napisania informatora i wtedy już tylko czekać na mą fabułe :stuck_out_tongue: