TERA

Hejka!
Chciałbym Was bardzo serdecznie zaprosić do pogrania ze mną w prześwietną grę MMO jaką jest TERA.

“TERA to gra z gatunku MMORPG wyprodukowana przez koreańskie studio Bluehole. Fabuła koncentruje się wokół losów Federacji Valkyon, stanowiącej przymierze ras żyjących w fantastycznym świecie. Prowadzona przez gracza postać uczestniczy w zmaganiach z siłami starającymi się obalić pokój. Gra oferuje 6 ras i 8 archetypowych profesji, a także nietuzinkowy system walki.”

“Uwagę zwraca rzadko spotykany, jeśli chodzi o gry MMO, tryb prowadzenia rozgrywki, który podczas walki zupełnie eliminuje klikanie i zaznaczanie celu. Efekty ataków i ciosów wyliczane są na podstawie naszej aktualnej pozycji względem przeciwników. Produkcja ma więc bardzo wiele wspólnego z grami zręcznościowymi, dlatego też udostępniona została pełna obsługa padów”

Co osobiście mogę powiedzieć o grze? Niezbyt wiele ponieważ przegrałem w nią dopiero kilka godzin. Ale wiem jedno, TERA nie jest przeciętnym i nudnym MMO.
Jej przepiękna grafika oraz system walki wybija ją poza szarą linię przeciętnych MMO. Co do systemu walki to jest on świetny i niepowtarzalny. Osobiście mógłbym go porównać do gry, myślę że większości znanej, S4 League. Jedyne co widzimy na ekranie to HUD oraz celownik. Nie zobaczymy w tej grze klikania na przeciwników aby ich zaatakować, czyli tego co jest w większości MMO. Nawet samą myszkę przywołujemy oddzielnym klawiszem. W TERE gra także trochę Polaków co dla jednych może być plusem a dla drugich minusem.

Reasumując, TERA to jedyna i niepowtarzalna gra o wspaniałej grafice i systemie walki. I tak, mówię to ja, wielki hejter gier MMO któremu każdy tytuł z tego gatunku nudzi się po 2-3 godzinach.

Serdecznie polecam ten tytuł wszystkim osobom lubiącym powiew świeżości w grach MMO bądź interesujących się kulturą japońska tak jak ja.
Osobiście uważam, że jest to gra która najlepiej przypomina Japońskie produkcje oraz daje nam lekki klimat SAO. Moim zdaniem jest to właśnie gra która jest najbardziej podobna do SAO :smiley:
Przetestowałem wiele gier MMo lecz ta wydaje mi się najbardziej podobna do naszego SAO.

Także wszystkich serdecznie zapraszam do sprawdzenia gry i zanurzenia się w jej świat razem ze mną. Jeśli zbierzemy trochę graczy to może uda nam się odtworzyć to co było w ArcheAge’u czyli forumową gildie :slight_smile: Może udało by się nawet robić wspólne wypady na bosy lub rajdy po różnych lokacjach.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub zdecydowałby się na grę ze mną i pomoc w stworzeniu forumowej gildii to niech piszę na dole w komentarzu :slight_smile:

Gram na serwerze: Arcadia

Serdecznie zapraszam do gry!
PS. Plusikiem za ten wyczerpujący post także nie pogardzę :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tutaj zostawiam jeszcze mały screen mojej postaci wśród mobów do Questa :smiley:
http://i.imgur.com/cYZ4Nu1.jpg

Hmm… Przekonałeś mnie. Obsługa padów zawsze spoko xD
Jak mi się ściągnie to dam ci znać w jakiś sposób. Co do Gildii… Nie chcę być jakiś pesymistyczny, ale nie licz na cuda. To samo będzie co w ArcheAge czy Minecraft xD

Okej! Jedna osoba więcej do grania :slight_smile:
Czekam na więcej zgłoszeń :smiley:

ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs
ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

hihi :3

No taaaaak. Nikosia już od dawien dawna gra. :smiley:
Ale czy będzie miała czas na takich noobów jak my? Zwłaszcza gdy ja będę noobił ostro póki nie nauczę się obsługi pada xD

Aktualnie gram w Aiona ale może i dla tej gry znajdę czas. Dzisiaj ściągnę, zagram i powiem co o jak

Jakoś nie specjalnie podoba mi się gierka, AA lepsze :smiley: