Tetcon 2015

Cześć !

TRZECIA EDYCJA NAJBARDZIEJ ZAKRĘCONEGO KONWENTU NA POMORZU
24 – 25 PAŹDZIERNIKA 2015
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE + FABRYKA SZTUK
TCZEW
START – SOBOTA, GODZ. 10:00
KONIEC – NIEDZIELA, GODZ. 16:00
WSTĘP TYLKO 10 ZŁ !!

Zapraszam wszystkich serdecznie na trzecią edycję konwentu Tetcon, który odbędzie się w Tczewie w dniach 24 – 25 PAŹDZIERNIKA 2015. Zapewne się tam pojawię (no chyba, że znajdę pracę i będę miał weekendowe zmiany xD)

Więcej informacji o konwencie znajdziecie KLIKAJĄC TUTAJ

Powinienem się zjawić. Mam nadzieje, że nie będziemy się nudzić :D

Mysle, ze nie bedziemy sie nudzic, nawet jesli organizacja bedzie lipna, mamy siebie i jakos sobie zorganizujemy czas ;-)

Rok temu była taka lipa jeżeli chodzi o wszystko poza planszówkami :D

Oj tam, zobaczy się.

Ponoć o Shinobi III też źle mówiono.

Gdzie jest Tczew?

W województwie pomorskim. Poszperaj w sieci ;)

Joni taka 60 000 wioska koło Gdańska ;3

W sumie też mogę wpaść :D

Zapraszam :), w przypadku pytań dotyczących dojazdu, walcie na PW, ale to jeszcze dużo czasu :)

Będę, może nawet uda mi sie prelekcje poprowadzić, więc zapraszam, w razie czego poplanszówkujemy ;)

Ja na Twoją prelekcję z pewnością przyjdę ! :) A gry planszowe są zajebiste, pewnie znowu spędzimy na tym większość czasu ^^

Rozumiem płacimy na miejscu te 10 złoty? XD

Na to wygląda, przynajmniej tu http://tkf.org.pl/konwent/tetcon-2015/ nie ma żadnych informacji o przedpłacie.

No ok uzupełnie dziś karte konwentowicza i za tydzień do pociągu 15 minut i w Tczewie…ale niech ktoś mnie odprowadzi potem w Tczewie na konwent XD

Yankess, spoko, pójdę po Ciebie, Kicie i Monikę na dworzec, pójdziemy razem. Możemy też jechać autobusem, ale chyba lepiej z buta się przejść niż za bilety płacić.

Ja z Nexusem pewnie jutro tak o 11 coś pojedziemy.

My z Elmorem będziemy na Tetconie wcześniej. Jeśli chcecie iść z nami przyjedźcie szybciej. A jak nie to zapraszam o 21 na Skypa, opowiem, którą linią autobusową możecie dojechać.

Albo jednak pociągiem o 9 rano…nie wiem, niech Andrzej(Nexus) powie jak mu wygodniej i wtedy ja powiem żę o 9. XD

Miłej zabawy skarby! :-) Poróbcie zdjecia