The Borgman: Last Battle

The Borgman: Last Battle

Trzy lata po zakończeniu serii “The Borgman: Last Battle” naszych bohaterów spotykamy w zupełnie nowym kontekście. Ryo pracuje dla NASA jako inżynier w dużym projekcie rakietowym, a Anise, która również jest Borgmanem i jego ukochaną, skazana jest na prace jako kelnnerka w restauracji. Kiedy dostaje propozycję profesjonalnej pracy w Japonii, nie zastanawia się dwa razy. Ryo jednak nie jest pewien swojej decyzji, więc Anise opuszcza go.

Trzecim Borgmanem jest Chuck Sweager, który jest teraz policjantem, podobnie jak jego dziewczyna Miki. Kiedy Miki jest świadkiem walki cyborgów, informuje o tym Chucka. Wyznają, że to niemożliwe, jako że jedynymi żyjącymi cyborgami są sami Ryo, Anise i Chuck. Mimo to, postanawiają zbadać sprawę.

Kiedy Anise przybywa do Japonii, na miejscu odkrywa, że być może źródłem nowych cyborgów jest tajemniczy projekt “Heaven’s Gate”. Przybywający do Japonii Ryo oraz Hussan, jeden z dwóch ocalałych badaczy projektu Borgman, zaczynają pomagać w śledztwie. Kiedy cała ekipa znajduje się w Japonii, sytuacja zaczyna się komplikować.

brak trailera

Borgman : Last Battle
Borgman: Last Battle
Borgman: Le Film (Partie 1)
Chouon Senshi Borgman: Last Battle
Chōon Senshi Borgman: Last Battle
Sonic Soldier Borgman OVA
Sonic Soldier Borgman: Last Battle
Sonic Soldier Borgman: The Final Battle
THE·BORGMAN LAST BATTLE
THE·BORGMAN LAST BATTLE (ザ・ボーグマン ラストバトル)
The Borgman Last Battle
borgman ova 2
borgman ova 2
ssb ova 2
ザ·ボーグマン·ラストバトル
ザ・ボーグマン ラストバトル
超音戦士ボーグマン ラストバトル

Typ: OVA

Sezon: Jesień 1989

Kategorie: akcja, cyberpunk, cyborg, demon, demony, henshin, isekai, mitologia, oddziały specjalne, przygoda, przyszłość, sci-fi, science fiction, super moce, superbohaterowie, tokusatsu, ulepszenie człowieka