To Aru Majutsu no Index

https://www.baka-tsuki.org/project/thumb.php?f=To_Aru_Majutsu_no_Index_cover.jpg&width=250

Bardzo dobra rzecz, niestety zlicencjonowana i przeczytanie jej jest praktycznie niemożliwe. Można za to poczytać jej mangowy odpowiednik.

Skoro jest zalicencjonowana, to musi być tu dostępna, chyba że to jakis stary już niestety nie drukowany tytul… Ale sama fabuła jest (stwierdzam po opisie) ciekawa i zachęca do przeczytania, wiec może kiedyś poszukam tego tytułu ;)

Została zlicencjonowana przez Yen Press nie przez żadne polskie wydawnictwo, a zgodnie z prawem do własności intelektualnej Baka Tsuki (strona z ln online) jest zobowiązane do usunięcia każdej dostępnej wersji językowej stąd niemożność przeczytania jej nie wydając na nią jej parokrotnej wartości [dostępna w Anglii (oczywiście po angielsku) za funty(trzeba też liczyć koszty transporty do Polszy)]. W naszym kochanym kraju nikt jej nie wyda bo jest to zbyt ryzykowne na jednak raczkującym rynku ln w Polsce, a to jest 24 tomy samego Starego Testamentu, gdzie masz jeszcze Nowy Testament który jest wciąż publikowany (na chwilę obecną ma 15 tomów i 16 w drodze) no i są jeszcze tomy z historiami pobocznymi (12 sztuk). Czyli łącznie 51 tomów.

Cóż rozpaczam mocna świetna seria, ale się nie doczekam może kiedyś sprowadzę, ale za biedny na to jestem jak na tę chwilę. Na razie trzeba zadowolić się świetną bajką i mangą.