To co rysuję

Kolejna aktualizacja. Dość szybka jak na mnie. Wręcz błyskawiczna.

Chcę się tylko pochwalić pracą na konkurs na DeviantArcie. Czarny tusz.

Co tutaj dużo mówić, kolejna świetna praca. Mam nadzieję, że uda Ci się w przyszłości wyżyć z tego, bo widać, że dla Ciebie rysunek to przyjemność. A dla mnie oglądanie takich prac jak ta tuszem to też czysta przyjemność. Po obejrzeniu dotychczasowych prac nadesłanych na konkurs zdziwiłbym się, gdyby Twoja nie była na razie na 1. miejscu.

Dziękuję Ci han po raz kolejny. Nie ma chyba drugiej osoby, która by mnie tak bardzo wspierała i mam nadzieję, że będę mógł Ci się kiedyś odwdzięczyć.

Likiś przepięknie rysujesz, no normalnie pozazdrościć. Trzymam kciuki żebyś wygrał owy konkurs :3

Bardzo Ci dziękuję, Ari! Trzeba czekać z wynikami do 9 kwietnia.

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/l/t1.0-0/s480x480/12932817_1703607469917522_8980169126423121161_n.jpg?oh=bdbf74b5b85a4d27f116ba8d98ac6276&oe=57885DBD
Moja najnowsza praca.
Co sądzicie?

Wow! Po prostu nie wiem co napisać. Masz talent którego zazdroszczę
Że tak się spytam. Widać ogromny postęp, ile lat już rysujesz?
I w dodatku też będę trzymać kciuki, byś wygrał :3

@DethRaven117
Od dziecka, trudno określić początek mojej przygody z rysowaniem. I dziękuję ^^

Faakt, rysunki kapitalne. Szkoda, że nie potrafiłem w taki sposób rysować jak byłem w gimnazjum, zaoszczędziłbym wtedy pieniądze, które płaciłem mojej koleżance za rysowanie mi prac na plastykę :D

Rysujesz też innym narzędziem, czy skupiasz się głównie na ołówku i cz. tuszu? Widziałem, że wrzuciłeś też zdjęcie pracy wykonanej farbami olejnymi, tak jednorazowo Ci się zdarzyło, czy jednak coś więcej w ten sposób wykonujesz? Bo wyszło świetnie.

@Adahn
Dziękuję!
Staram się być wszechstronnie uzdolniony. Najlepiej się czuję w ołówku i tuszu, ale olejnymi też się uczę. I tak, mam inne obrazy, tylko 3 są warte pokazania (namalowane na zajęciach na które chodzę od września), a ten co tutaj wstawiłem jest drugim w kolejności. Pierwszego nie pokażę, bo to jednak bardziej zapoznawczy obraz, ale trzeci czeka na powieszenie i zrobienie zdjęcia do internetowego portfolio.

Aktualizacja, czyli mój nowy avatar w digitalu, a dokładniej w Paint Tool SAI.

Fajny ten avek, czuc od niego pozytywna energię :d

Kurczę, podziwiam. O ile wszystko jakoś z czasem zaczynam łapać, oczu nie umiem rysować tak “czysto” zawsze gdzieś się przypałętają tycie kreseczki… :-( Masz fajny styl :-) kreski są bardzo estetyczne… Ehhh może kiedyś będę umiała tak…

@agellow
Dziękuję! Staram się nią emanować.

@Eyirie
Dziękuję! Nie sądzę, żeby moja kreska była idealna w digitalu, ale jednego jestem pewien - nie jest ona efektem pracy na tablecie. Avek ten jest jedną z moich pierwszych prac “na poważnie” w Paint Tool SAI. Jeśli chcesz uzyskać taki efekt to… musisz rysować tradycyjnie. Wysunąłem takie wnioski, kiedy pierwszy raz włączyłem tablet od rozpoczęcia nauki u profesora ASP. Mimo tego, że na zajęciach uczę się malować i rysować, tak odczułem wielką różnicę w posługiwaniu się kreską. Dlatego warto rozwijać się w różnych kierunkach sztuki, bo to nie tak, że każda droga jest oddzielnym wymiarem tworzenia. A tycie kreseczki też u mnie są, zazwyczaj je po prostu usuwam.

Szczerze mówiąc Lukiś, w tradycyjnych rysunkach nie robię takiej paskudnej wielokreski, rysuję pociągnięciami… Może to kwestia małego tableta u mnie i tworzenia prac naprawdę dużych, nie wiem… Ale akurat kreska u mnie jest dobra na papierze a na kompie już nie…

Świetne prace:) ciekawa jestem jak wyglądałby zrobiony przez Ciebie komiks, oczywiście w stylu manga:))

@Eyirie
Możesz się pobawić opcjami tabletu i dostosować je według własnych potrzeb.

@madameRed
Dziękuję. Za komiks na razie nie zamierzam się brać. Nie mam pomysłu, a cierpliwości też takiej nie mam.

Kolejna aktualizacja.

Mocno zainspirowany twórczością Hirohiko Arakiego zdecydowałem się na narysowanie siebie… w stylu JoJo.

Ta ręką trochę bardzo dziwna jak na moje oko. Natomiast cała reszta mi się podoba a najbardziej włosy :)

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Myślę, że poprawki, o których mówiliśmy wyszły na dobre całej pracy. A więcej uwag wtedy nie miałem, więc…

Pozostaje znowu tylko powiedzieć, byś nie porzucał rysowania, bo naprawdę świetnie Ci wychodzi. Liczyłem na coś innego niż styl JoJo, ale to zapewne wiesz. Pomimo tego wyszło Ci genialne. Pozostaje tylko czekać na kolejne prace.