Tokyo Ghoul 3

Wie ktoś kiedy ma wyjść Tokyo Ghoul 3 ? Gdy ja szukałem znalazłem tylko informacje, że w 2016, fajnie jakby ktoś podrzucił linka czy coś :D

Ne ma żadnego oficjalnego info kiedy wyjdzie ;f

O ile wgl wyjdzie. Chciałbym aby tak było ale no cóż… Żadna strona ani magazyn nie podają nic na ten temat ;\

Ja słyszałam, że styczeń /luty 2018 :))) (fp TG na fb piszą o tym często)

Ludzie, ale weźcie nie wprowadzajcie nikogo w błąd… Nie ma ŻADNYCH OFICJALNYCH INFORMACJI na temat jakiejkolwiek kontynuacji Tokyo Ghoula. Nie ma tego na żadnej stronie, którą można uznać za oficjalne źródło. Także weźcie na wstrzymanie i przeszukajcie dokładnie internety zanim podacie błędne informacje. I przede wszystkim - korzystajcie z rzetelnych źródeł.

Owszem, niedawno wyszła nowa produkcja pod szyldem Tokyo Ghoula, ale to jest tylko live action.

No kroczka ja nie podałem żadnej fake daty… A ufam tylko stronom które podają info oficjalne od magazynów japońskich. Bo na fp na Facebooku to i ja se mogę założyć taki i pisać bzdury które mi do głowy przyjdą.

3 Sezon prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie. Ponadto byłaby to tylko kontynuacja fillerów z 2giego sezonu co byłoby totalnym bezsensem. Proszę iść czytać mangę.

Lax, bardzo proszę o powściągnięcie słownictwa. //Mroczna

Jak coś to ruszyła oficjalna stronka Tokyo Ghoul:re według której możemy spodziewać się anime w 2018 roku.

https://myanimelist.net/anime/36511/Tokyo_Ghoul_re To będzie adaptacja mangi czy znowu wymyślą jakiś shit jak w drugim sezonie?

Tylko oni to wiedzą. Miejmy nadzieję, że chociaż raz pójdą w 100% zgodnie z mangą i Studio Pierrot odda ten sezon komuś, kto umie robić co najmniej dobrą animację.