Tokyo Ghoul √A

Drugi sezon Tokyo Ghoul.

Jedyne co mogę powiedzieć po pierwszym odcinku…beznadzieja.
Jeśli nie poprawią tej animacji, grafikii a najbardziej tego openingu to będzie kompletny crap.
A poza tym, kolejny sezon nie zgodny z mangą. Choć z drugiej strony to anime od początku nie było zgodne z mangą

Kaneki normalnie nie dołączył do tych Aogiri czy jak im tam

Nie czytałam mangi więc na razie jest ok XD Oprócz openingu - ten z pierwszej serii był zajebisty, a ten teraz jest ble lol

Nom Op tego sezonu jest beznadziejny… ale przynajmniej akcja jakaś się zaczyna ^^

Sezon 2 bardzo mi się podobał. Oczywiście był trochę gorszy od 1, ale i tak mam mu niewiele do zarzucenia. Wszyscy w internecie krytykują ten sezon za to, że nie jest wiernym odwzorowaniem mangi. Szczerze mówiąc dla mnie to nie ma żadnego znaczenia. Dla mnie ważne jest, bym się dobrze bawił oglądając anime, a nie ciągle porównywać go z komiksem, który wcale nie musi być lepszy od inwencji animatorów. W porównaniu do openingu 1 sezonu, to ten jest totalnym dnem. Ubolewam też nad tym, że nie został bardziej rozwinięty wątek Kanekiego w organizacji. To mogłoby być bardzo ciekawe. I znowu został pominięty Hide. Jak dla mnie jedna z najlepszych postaci tego anime, a tak bezczelnie pominięta. Choć to raczej wina tego japońca, który tworzył fabułę, aniżeli anime. Kreska jest bez zarzutu. Pomimo paru minusów serial i tak jak dla mnie jest niesamowity i oceniam go na 9/10.

Dno. O ile pierwszy sezon był jeszcze do zjedzenia to ten niestety już nie. filer filer filer i filer. Oglądałem go koło sześciu miesięcy xD

Na mojej liście obejrzanych anime zajmuję 3 miejsce ( od końca )

Dno i metr mułu. Pierwszy sezon był ok, pominęli kilka rzeczy, dobra przeżyjemy. Na drugi sezon byłem mega nahypowany i zawiodłem się niesamowicie, dobrze, że posłuchałem i zacząłem czytać mangę po pierwszym odcinku. Przecież to zahacza o poziom berserk 2016, czyli dobra manga zostaje kompletnie zniszczona. Jestem parę chapterów do tyłu jeśli chodzi o tokyo ghoul re:, ale cieszy mnie taki rozwój “mrocznego żniwiarza kena”. Ludzie chwalący drugi sezon, po prostu nie ruszyli mangi i tyle. Co mi się podobało: -na pewno nie animacje -na pewno nie zrobienie z kanekiego przeciętniaka zamiast badassa
-losowe nawalanie w klawisze jako opening(serio, to było całkiem ciekawe) Co mi się nie podobało: - wiele rzeczy -Kaneki w aogiri - KANEKI W AOGIRI
Z chęcią bym zobaczył kagune poniżej w wersji animowanej, ale jeśli ma być to kolejna porażka to podziękuje