Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul https://animes.pl/uploads/default/optimized/2X/b/b9955f64e4782876465586c4f7bdead2d32fb58a_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Tokyo Ghoul” to mroczna opowieść o najazdzie na Tokio groźnych, ludzkożernych “ghouli”, które idealnie upodabniają się do ludzi i mieszają się z ich populacją. Spokojny student Ken Kaneki, zamiast śledzić wiadomości o narastającym kryzysie, skupia się na książkach. Jednak pojawienie się atrakcyjnej Rize Kamishiro burzy jego samotność, gdy ta bezceremonialnie proponuje mu randkę.
Po ciężkiej walce i tragicznych wydarzeniach, Kaneki budzi się w szpitalu, dowiadując się, że jego życie uratowano przez przeszczepienie organów zmarłej już Rize. Od tego momentu ciało Kanekiego przechodzi przerażające metamorfozy, zmieniając go w hybrydę człowieka i ghoul. W trakcie tej przerażającej podróży, Kaneki wciąż próbuje zachować swoją ludzką naturę w świetle krwawego konfliktu między nowymi potworami a rządowymi agentami, którzy ich polują.

Ngạ quỷ vùng Tokyo
TG
Tokyo Kushu
Toukyou Ghoul
Toukyou Kushu
Токийски гул
Токийский гуль
Токийско чудовище
שדי טוקיו
آزارگر توکیو
طوكيو غول
غول توکیو
غول توکیو
غيلان طوكيو
ผีปอบโตเกียว
とーきょーぐーる
东京喰种
东京食种
東京喰種
東京喰種 トーキョーグール
東京喰種-トーキョーグール-

Typ: TV

Sezon: Lato 2014

Kategorie: akcja, antybohater, college, dark fantasy, detektyw, dramat, eksperymenty na ludziach, fantasy, gore, henshin, heteroseksualność, horror, horror ciała, kanibalizm, męski bohater, na podstawie mangi, nadmierna przemoc, osiągnięcie pełnoletności, przestępstwo, współczesne fantasy