Tonari no Kyuuketsuki-san

Tonari no Kyuuketsuki-san https://animes.pl/uploads/default/optimized/2X/3/39047c7f7d9e55e0c542bda66a2aa38c830ecbf6_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Tonari no Kyuuketsuki-san” to anime opowiadające o Akari Amano, która podąża za pogłoskami o wiecznie młodej dziewczynie, mieszkającej samotnie w głębi lasu. Pogłoski mówią, że jest ona lalką z duszą. Kiedy Akari przemierza ciemny las, gubi drogę, a odnajduje ją Sophie Twilight - dziewczyna z plotek. Sophie okazuje się być wampirem, ale nie atakuje ludzi - zamawia krew przez internet. Akari, urzeczona jej lalkowym wyglądem, natychmiast wprowadza się do niej, rozpoczynając ich wspólne życie.

Miss Vampire Who Lives in My Neighborhood
Ms. Vampire Who Lives in My Neighborhood.
Ms. Vampire who lives in my neighborhood.
Ms. vampire who lives in my neighborhood.
Tonari no Kyūketsuki-san
Vampira do Bairro
tonakyu
となりの吸血鬼さん
邻家的吸血鬼小妹
邻家索菲
이웃집 흡혈귀

Typ: TV

Sezon: Jesień 2018

Kategorie: 4-koma manga, cgdct, dziewczęca miłość, epizodyczne, fantasy, iyashikei, komedia, kultura otaku, kuudere, manga, moe, na podstawie mangi, otaku, potworna dziewczyna, prezenty, protagonistka, urocze dziewczyny robiące urocze rzeczy, współczesne fantasy, życie codzienne

Całkiem spoko śmieszne anime o małych dziewczynkach. Bardzo dobre na oglądanie przy jedzeniu obiadu.

1 polubienie

Idealnie trafiłeś w moment bo akurat skończyłem oglądać poprzednie anime. Zaoszczędziłeś mi szukania czegoś czego jeszcze nie widziałem.