Tondemo Senshi Muteking

Tondemo Senshi Muteking

Dwunastoletni Linn Youki zawsze wiernie wspierał swojego ojca, nawet gdy świat śmiał się z naukowca, twierdzącego, że Ziemię za chwilę zaatakuje inwazja z kosmosu. Linn nie spodziewał się, że zostanie osobiście zamieszany - dopóki nie poznał Takoro, dziwacznego młodego “zastępcy szeryfa” z innego świata, który ścigał znanie kosmiczne przestępcy.

Mieli być tylko czterej Bracia Kurodako, ale planowali wykorzystać swoją obcą technologię i naturalne zdolności do zmiany kształtów, aby stać się sekretnymi panami Ziemi. Z pomocą Takoro, Linn staje się mitycznym super-bohaterem, Mutekingiem, aby pokrzyżować ich plany.

“W Tondemo Senshi Muteking” czeka na was dużo akcji i śmiechu w tej lekkiej komedii-dramacie o rolkującym bohaterze w kostiumie, jego sympatycznym, choć niezdarnym, kosmicznym partnerze, gangu niezdarnych aspirujących do tytułu władców świata, pięknej szefowej policji, zafascynowanym naukowcu, sarkastycznym psie, zarozumiałym latającym spodku i innych. Ta niezwykła, ale urocza grupa postaci rozbawi was do łez podczas oglądania tej serii.

brak trailera

Dashing Warrior Muteking
Muteking
Rolling Star
Rolling Star le Justicier
muteking
المقاتل المضحك
とんでも戦士ムテキング

Typ: TV

Sezon: Jesień 1980

Kategorie: akcja, bohaterowie niebędący ludźmi, cudzoziemcy, dzieci, epizodyczne, henshin, komedia, magia, mecha, policja, przygoda, roboty, sci-fi, science fiction, shounen, super moce, superbohater